• 18 - 24 IX 2023 r. XXIV tydzień okresu zwykłego

1. Msze św. w najbliższym tygodniu w naszej parafii odbywają się w następujących godzinach:

- codziennie od poniedziałku do piątku Msza św. o godz. 17. 30.

- w sobotę Msza św. o godz. 7.30,

- w najbliższą niedzielę 3 Msze św. o godz. 8.00, 9.30, 11.00,

2. Dziś niedziela Środków Masowego Przekazu. Modlimy się za pracowników mediów a szczególnie o rozwój mediów katolickich, czasopism, internetowych, TV Trwam, Radia Maryja, Archidiecezjalnego Radio Fara czy innych stacji czy rozgłośni aby szerzyły Ewangelię w świecie.

3. Dziś składka na Archidiecezjalne Radio Fara.

4. Jutro święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona dzieci i młodzieży. Zachęcamy dzieci i młodzież, do udziału w Eucharystii i modlitwie do swego patrona.

5. 12 X 2023 roku odbędzie się ogólnopolska pielgrzymka szkół św. Jana Pawła II na Jasną Górę. Zachęcamy aby i uczniom naszej szkoły rodzice pozwolili i zachęcili do wzięcia w niej udziału i wspólnej modlitwie. Prosimy aby uczniowie zdeklarowali się w najbliższym tygodniu.

6. Bóg zapłać Paniom za prace przy kwiatach przy kościele, Panu za wykoszenie trawy na parkingu przy tzw. starym cmentarzu i również dwóm Panom z grupy sprzątającej w ubiegłym tygodniu, którzy sami bez prośby wykosili trawę i obkosili obejście obok plebanii za garażami i wokół płotu.

7. W poniedziałek zapraszam na spotkanie po Mszy św. dzieci przygotowujące się do pierwszej spowiedzi i Komunii św. wraz ze swymi rodzicami.

8. We wtorek zapraszam na spotkanie Akcję Katolicką.

9. 14 października 2023 roku w sobotę będzie miała miejsce Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Margaretka do Sanktuarium Świętego Jana Pawła II oraz do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. Chętnych zapraszamy do wzięcia w niej udziału i zapisu w zakrystii.

10. W niedzielę różaniec prosi się by poprowadziła Róża Różańcowa Matki Kościoła P. Sysoł Wioletty.

11. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynie grupie sprzątającej. W tym tygodniu o naszą świątynię i obejście wokół niej prosimy aby zatroszczyli się...

12. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.

13. Intencje Mszalne: