9 – 15 X 2023 r. XXVII tydzień okresu zwykłego

- codziennie od poniedziałku do piątku Msza św. o godz. 17. 00 z wyjątkiem czwartku i soboty Msza św. o godz. 16.30 ze względu na parafialne pielgrzymki.

- w najbliższą niedzielę 3 Msze św. o godz. 8.00, 9.30, 11.00,

2. 12 października tj. w czwartek wyjazd na Ogólnopolską Pielgrzymkę Szkół św. Jana Pawła II na Jasną Górę i o godz. 3.00 spod Domu Ludowego w Kopytowej.

3. 14 października w sobotę wyjazd na Ogóolnopolską Pielgrzymkę Apostolatu Margaretka spod kościoła o godz. 6.00.

4. W miesiącu wrześniu zebrano ofiary w kwocie............ zł. Bóg zapłać ofiarodawcom i dziesiętnikom. Prosimy o odebranie list.

5. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych dzieci młodzież i osoby dorosłe aby przez różaniec Maryja prowadziła nas do Jezusa.

Nabożeństwo Różańcowe w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00,

6. Bóg zapłać wszystkim którzy przyczynili sie do przeżycia naszego odpustu parafialnego ku czci Matki Bożej Różańcowej i za uczestnictwo modlitewne w naszej parafialnej uroczystości.

7. Za tydzień Dzień Papieski. Ofiary do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia.

8. Powrócił do nas Pan organista. Podpisana została z nim nowa umowa.

9. Bóg zapłać za wykoszenie trawy na parkingu przy cmentarzu i na nowym cmentarzu Panu grabarzowi i parafianom. Prosimy o zadbanie o porządek na cmentarzu i wokół niego przed zbliżającymi się świętami Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym.

10. Bóg zapłać grupie sprzątającej za troskę o naszą świątynie i wokół niej W tym tygodniu o naszą świątynię i obejście wokół niej prosimy aby zatroszczyli się...

11. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.