• 16 – 22 X 2023 r. XXVIII tydzień okresu zwykłego
  1. Msze św. w najbliższym tygodniu w naszej parafii odbywają się w następujących godzinach:

- codziennie od poniedziałku do soboty Msza św. o godz. 17. 00 ,

- w najbliższą niedzielę 3 Msze św. o godz. 8.00, 9.30, 11.00,

2. Bóg zapłać wszystkim którzy w tym tygodniu brali udział w czwartek w Ogólnopolskiej Pielgrzymce Szkół św. Jana Pawła II na Jasną Górę i w sobotę w Ogólnopolskiej Pielgrzymce Apostolatu Margaretka, parafianom, nauczycielom rodzicom i młodzieży szkolnej za świadectwo wiary i modlitwę. Msza św. zamówiona przez pielgrzymów w sobotę odprawiłem w sobotę w ich intencji w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach.

3. Bóg zapłać Panu grabarzowi za wyczyszczenie skarpy przy parkingu nowego cmentarza. Prosimy o zadbanie o porządek na cmentarzu i wokół niego przed zbliżającymi się świętami Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym.

4. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. Świat tak bardzo potrzebuje dziś modlitwy. Widzimy kolejne wojny, konflikty, nienawiść wśród ludzi, brak wiary i odejscia od Pana Boga.. Dziadkowie, babcie, dzieci i młodzież a w miarę możliwości rodzice – weźmy do ręki różaniec tak jak prosiła i ostrzegała niejednokrotnie Maryja w swych objawieniach.

Nabożeństwo Różańcowe w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00,

5. Dziś Dzień Papieski. Ofiary do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia.

6. We wtorek na Mszę św. nabożeństwo różańcowe i spotkanie zapraszamy Akcję katolicką.

7. Za tydzień Niedziela Misyjna. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Taca na potrzeby misji.

8. Bóg zapłać grupie sprzątającej za troskę o naszą świątynie i wokół niej W tym tygodniu o naszą świątynię i obejście wokół niej prosimy aby zatroszczyli się...

9. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.

10. Intencje Mszalne: