8  - 14 I 2024 r. Niedziela chrztu Pańskiego Pańskiego

1. Msze św. w najbliższym tygodniu w naszej parafii odbywają się w następujących godzinach:

- codziennie Msza św. o godz. 7. 00,

- w niedzielę Msza św. o godz. 8.00, 9.30 i 11.00.

2. Dziś Święto Chrztu Pańskiego – zakończenie okresu Narodzenia pańskiego choć kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.

3. Dziś składka na WSD.

4. Dziś w Domu Ludowym Opłatek parafialny o godz. 15.00.  Dzieci ze szkoły podstawowej z Kopytowej przedstawią wówczas jasełka bożonarodzeniowe. Zostanie również rozstrzygnięty konkurs szopek.

5. Z wizytą duszpasterską, modlitwą i błogosławieństwem kolędowym nas, naszych rodzin i domów, udamy się w następującej kolejności:

  • w poniedziałek 8 I 2024 r. od godz. 8.30. Podgóra II od P. Dubis, Pudło, Faber do końca do P. Leśniowskich, Janas i Kobak. Następnie Granice od P. Sajdak, Wierdak w stronę Łubna.
  • we wtorek 9 I 2024 r. od godz. 15.00. Podgóra I - P. Kosiek, Baran, Jaskółka, Dubis, Faber, Gierlicki, Sitar, Kosiek, Baran, Tabiś, Dubis, Gierliccy, Żebraccy, Rygiel, Janik. (zakończenie)
  • w środę 10 I 2024 r. od godz. 15.00. Dalsza część Podgóra I – P. Kozubal, Sajdak, Pernal, Kozubal, Dubis, Munia, Dykas, Kasprzyk, Munia, Forystek, Mularczyk, Dubis, Harmata, Gierlicki, Sajdak.
  • w piątek 12 I 2024 r. od godz. 15.00. Stanowiska – P. Capała, Wasłowicz, Gromek, Janik, Kosiek, Stryczniewicz, Popiel, Wiater, Siwak, Kołek, Sajdak, Wiater, Doniek, Gawron, Munia, Grochmal, Gronkiewicz, Wasłowicz i Tabisz Helena i Mieczysław (zakończenie).
  • Bardzo proszę by jeśli to możliwe przyjechać po księdza i ministrantów samochodem tam gdzie jest daleko teren wizyty duszpasterskiej. Bóg zapłać za zrozumienie.

6. W niedzielę różaniec prosimy o poprowadzenie Róży Różańcowej pw. świętej Cecylii P. Katarzyny Buczyńskiej.

7. Prosimy dziesiętników o odebranie list na miesiąc styczeń. Ofiary zbierane są na ogrzewanie. Z góry Bóg zapłać za zrozumienie i składane ofiary według serca.

8. Bóg zapłać wszystkim parafianom którzy uczestniczyli w pogrzebie pierwszego proboszcza parafii Kopytowa ks. Kazimierza Biśto, w czwartek 4 I 2024 r. w Lecce zarówno tym, którzy udali się na pogrzeb autokarem lub prywatnie samochodem. Bóg zapłać za zamówione Msze św. Część z nich będzie odprawiona w naszej parafii a część poza.

9. W związek małżeński mają wstąpić następujące osoby: Buczyński Kacper, zam. Potakówka i Kłosowicz Nikoleta zam. Potakówka, Zapowiedź I.

10. Bóg zapłać grupie sprzątającej za troskę o świątynie i wokół niej. W tym tygodniu o naszą świątynię i obejście wokół niej prosimy aby zatroszczyli się...

11. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.

12. Intencje Mszalne: