19  - 25 II 2024 r. I tydzień wielkiego postu

- w poniedziałek Msza św. o godz. o godz. 7. 00, a w pozostałe dni Msza św. o godz. 17. 00.

- w niedzielę Msza św. o godz. 8. 00, 9. 30 i 11. 00.

2. Dziś kończy się Tydzień Trzeźwości. Zachęcamy do abstynencji od napojów alkoholowych szczególnie    w Wielkim Poście jako postanowienie wielkopostne oraz do modlitwy o trzeźwość oraz za uzależnionych i ich rodziny.

3. W piątki Wielkiego Postu o godz.  17. 00 Droga Krzyżowa a później Msza św.

4. W niedziele Wielkiego Postu jak co roku pół godz. przed sumą o godz.  10. 30  Droga Krzyżowa którą poprowadzi Akcja Katolicka dla tych którzy nie mogą w niej uczestniczyć w piątki. O godz.  11. 00 Gorzkie Żale a po nich Msza św.

Za uczestnictwo w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

5. Podczas Gorzkich Żali tradycyjnie będzie zbierana taca na kwiaty do Bożego Grobu.

6. Do uczestnictwa w Drodze Krzyżowej w piątki i Gorzkich Żalach w niedzielę zachęcamy rodziny                      a szczególnie dzieci przygotowujące się do I spowiedzi i Komunii św. oraz kl. VI, VII i VIII przygotowujące się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

7. Młodzież która chciała by uczestniczyć w Spotkaniu Młodych Archidiecezji Przemyskiej proszona jest aby zgłosiła się do kancelarii parafialnej.

8. Dziś na sumie  dzieci przygotowujące się do I spowiedzi i Komunii św. otrzymają poświęcone książeczki.

9. Bóg zapłać za wykonanie dekoracji wielkopostnej w kościele.

10. Uczniów klas 8 zarówno z Kopytowej jak i z Podniebyla wraz z rodzicami zapraszam w najbliższy piątek na Drogę krzyżową, Mszę św. a po niej na spotkanie w sprawie sakramentu bierzmowania.

11. Za tydzień w niedzielę po Mszach św. zbierane będą ofiary do puszek na misje ad gentes.

12. Oddając cześć Panu Jezusowi obecnemu w Eucharystii w Wielkim Poście pół godziny przed każdą Mszą św. wieczorem w dni powszednie wystawienie Najświętszego Sakramentu omadlając                                                i przygotowując naszą parafię i nasze serca do parafialnych misji świętych oraz konsekracji naszego kościoła i ołtarza 13 październiku 2024 roku oraz w intencji naszej ojczyzny która bardzo potrzebuje naszej modlitwy.

13. Bóg zapłać grupie sprzątającej za troskę o świątynie i wokół niej. W tym tygodniu o naszą świątynię                   i obejście wokół niej prosimy aby zatroszczyli się...

14. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.