1  - 7 IV 2024 r. niedz. zmartwychwstania p. jezusa. I tydzień wielkanocy.

- w Poniedziałek Wielkanocny  o godz. 8. 00, 9. 30 i 11. 00. Po sumie procesja na cmentarz i modlitwa    za naszych zmarłych prosząc o dar nieba dla nich.

- od wtorku do soboty Msze św. o godz. o godz. 17. 00.

- za tydzień w Niedzielę Miłosierdzia Bożego Msze św.  o godz. 8. 00, 9. 30 i 11. 00.

2. Dziś można zyskać odpust zupełny za uczestnictwo przez radio i telewizję w błogosławieństwie papieskim Urbi et Orbi.

3. Dziś składka na WSD a za tydzień do puszek na potrzeby Caritas.

4. W poniedziałek wielkanocny prosimy o poprowadzenie różańca Akcję Katolicką.

5. W pierwszą środę przed Mszą św. zapraszamy wszystkich czcicieli na nabożeństwo do św. Józefa.

6. W pierwszy czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu, od godz. 16. 00, do 17. 00                             i nabożeństwo do św. Jana Pawła II.

7. W pierwszy piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja od godz. 16. 00, do 17. 00           i nabożeństwo do św. Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Podczas adoracji możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.

8. W pierwszy piątek objazd do chorych z Najświętszym Sakramentem od godz. 12. 00.

9. W I piątek spotkanie młodzieży szkolnej w ramach formacji do sakramentu bierzmowania kl. VI, VII            i VIII. Klasa VIII zarówno z Podniebyla jak i z Kopytowej będzie miała spotkanie i próbę przygotowującą do sakramentem bierzmowania. Prosimy wszystkich o przybycie.

10. W pierwszą sobotę nabożeństwo pierwszosobotnie o które prosiła Maryja od godz. 16. 15

11. Rozpoczęła się Oktawa Wielkanocy. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

12. Bóg zapłać P. organiście, ministrantom i scholi, Zespołowi Śpiewaczemu Jutrzenka, Kołom Gospodyń        z obu wiosek, Margaretkom, Akcji Katolickiej, OSP Kopytowa i Podniebyle, Paniom za dekorację w kościele Ciemnicy i Bożego Grobu, Klubowi Polonia, Panu fotografowi i wszystkim parafianom anonimowym, oraz tym którzy nie zostali odczytani a którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się po przeżycia Świąt Zmartwychwstania Pana Jezusa i pomogli w modlitwie. Bóg zapłać wszystkim za godziny modlitwy i adoracji przy Chrystusie w ciemnicy    i grobie.

13. W najbliższą niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

14. Za tydzień w Niedzielę Miłosierdzia Bożego prosimy o poprowadzenie różańca Różę Różańcową                   pw. Matki Bożej Fatimskiej P. Zajdel Marii.

15. Bóg zapłać grupie sprzątającej za troskę o świątynie i wokół niej. W tym tygodniu   o naszą świątynię         i obejście wokół niej prosimy aby zatroszczyli się...

16. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.