29 IV  - 5 V 2024 r. V tydzień wielkanocy.

- od poniedziałku do soboty o o godz. 18. 00.

- w piątek 3 maj - Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. o o godz. 8. 00, 9. 30 i 11. 00.

- za tydzień w Niedzielę, Msze św. o godz. 8. 00, 9. 30 i 11. 00.

2. W piątek, w Uroczystość NMP Królowej Polski i w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja, po sumie udamy się tradycyjnie pod obelisk oddać hołd i pomodlić się za naszych rodaków, którzy oddali życie w obronie wiary i Polski. Zapraszamy chętne delegacje, które chciały by podejść pod obelisk i złożyć znicz czy kwiaty do zapisywania się w zakrystii. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, można więc spożywać pokarmy mięsne.

3. W środę rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Zapraszamy wszystkich kto tylko może aby modlić się do Matki Bożej Litanią Loretańską, dzieci, rodziców, dziadków.

4. Dzieci pierwszokomunijne które w najbliższą niedzielę na sumie przyjmą I Komunię św. zapraszamy na Mszę św. i próbę spowiedzi w poniedziałek. Kolejnej grupie rodziców dzieci komunijnych dziękujemy za prace przy kościele i wokół niego.

Spowiedź dzieci pierwszokomunijnych i ich najbliższych oraz próba generalna w sobotę o godz. 9.00.

5. Bóg zapłać Panu za wykoszenie trawy na nowym cmentarzu a Panu elektrykowi za pracę przy elektryce.

6. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

7. Za tydzień składka na potrzeby archidiecezji.

8. Bóg zapłać grupie sprzątającej za troskę o świątynie i wokół niej. W tym tygodniu  o naszą świątynię         i obejście wokół niej prosimy aby zatroszczyli się rodzice dzieci pierwszokomunijnych.

9. W miesiącu maju z 13 na 14 maja od po zakończeniu Mszy św.  a jeśli parafianie podejmą tą modlitwę to co miesiąc wprowadzamy „24 godzinną adorację Najświętszego Sakramentu z Różańcem w ręku” w kościele z Matką Bożą Różańcową. Modlić się będziemy przez 24 godziny na różańcu przed wystawionym Najświętszym Sakramentem w intencji o pokój na świecie, w int. ojczyzny, Kościoła, naszej parafii, chorych i spraw którymi żyjemy. Prosimy o zapisywanie się w zakrystii do soboty 4 maja, kto może trwać w jednej godzinie albo więcej przy Jezusie z różańcem w ręku z Maryją Różańcową. Będzie to również przygotowanie i omodlenie zbliżających się misji parafialnych i konsekracji naszego kościoła i ołtarza. Istnieje również możliwość zapisu przez Internet podając imię i nazwisko oraz swego maila wchodząc na stronę parafialną i wybierając ikonkę Adoracja. Zachęcamy do modlitwy i zapisów.

10. Różaniec w Uroczystość NMP Królowej Polski przed sumą prosimy aby poprowadziła róża różańcowa MB Królowej Rodzin P. Hac Marii. W niedzielę zaś różaniec prosimy by poprowadziła Akcja Katolicka w int. o trzeźwość narodu ale przed Mszą św. o godz. 9.30 a po niej zmiana tajemnic różańcowych ze względu na I Komunię św.

11. W pierwszy czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu do adoracji oraz możliwość spowiedzi godzinę przed Mszą św. a więc od godz. 17.00.

12. Rocznica I Komunii św. naszych dzieci tradycyjnie w 2 niedzielę maja a więc 12 maja na sumie.

13. W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby: Książkowicz Dawid, zam. Łysa Góra                  i Wasłowicz Anna, zam. Kopytowa, zapowiedź II.

14. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.