6  - 12 V 2024 r. VI tydzień wielkanocy.

- od poniedziałku do soboty o o godz. 18. 00.

- za tydzień w Niedzielę, Msze św. o godz. 8. 00, 9. 30 i 11. 00.

2. Odnowiliśmy figurkę Matki Bożej Niepokalanej, która stoi przy bocznym filarze przed ołtarzem przez odczyszczenie i pomalowanie. Bóg zapłać sponsorowi za pokrycie kosztów prac renowacyjnych.

3. Ufundowany został ornat do odprawiania Mszy św. jako dziękczynienie Panu Bogu i Matce Najświętszej za otrzymane łaski i udaną operację. Jego poświęcenie nast. w Uroczystość Najświętszej Maryji Panny Królowej Polski na sumie. Bóg zapłać za dar serca.

4. We wtorek rozpoczęcie nowenny do św. Andrzeja Boboli w int. Ojczyzny z okazji rocznicy jego śmierci.

5. Zapraszamy na  „24 godzinną adorację Najświętszego Sakramentu z Różańcem w ręku”. Jest jeszcze kilka godzin w ciągu dnia na które nikt się nie zapisał.  Uczyńmy to w zakrystii lub przez internet, aby Pan Jezus nie był sam a kościół otwarty. Zapraszamy do zapisu do soboty 11 maja tak byśmy mogli w niedzielę ogłosić czy adoracja odbędzie się czy też nie.

6. Zapraszamy wszystkich kto tylko może na nabożeństwa majowe, aby modlić się do Matki Bożej Litanią Loretańską, dzieci, rodziców, dziadków.

7. Dziś składka na potrzeby archidiecezji.

8. We wtorek 7 maja na Mszę św. a po niej na spotkanie zapraszamy rodziców i dzieci z klasy czwartej które w niedzielę 12 maja przeżywać będą swoją pierwszą rocznicę I Komunii św.

9. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

10. Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za duchową troskę i przekaz wiary oraz przygotowanie dzieci do I spowiedzi i Komunii św. oraz troskę o świątynie i wokół niej. Bóg zapłać rodzicom dzieci komunijnych za ufundowanie już kilka miesięcy temu nowego trzypoziomowego gongu do naszej świątyni. W tym tygodniu  o naszą świątynię i obejście wokół niej prosimy aby zatroszczyli się rodzice dzieci rocznicowych.

11. Dzieci pierwszokomunijne wraz ze swymi rodzicami zapraszamy by uczestniczyły przez cały tydzień w strojach komunijnych w Mszach św. i majówkach podczas tzw. Białego Tygodnia.

12. Różaniec w niedzielę, w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego przed Mszą św. o godz. 11.00 prosimy by poprowadziła Róża Różańcowa pw. Matki Kościoła P. Sysoł Wioletty.

13. W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby: Szala Paweł Mateusz zam. Faliszówka i Kut Klaudia Katarzyna zam. Kopytowa. Zapowiedź I.

14. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.