13  - 19 V 2024 r. VII t. wielkanocy. Uroczystośc Wniebowstąpienia Pańskiego.

- od poniedziałku do soboty o o godz. 18. 00.

- za tydzień w Niedzielę, Msze św. o godz. 8. 00, 9. 30 i 11. 00.

2. Dziś w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego w naszej Archidiecezji święcenia diakonatu. Za tydzień w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego święcenia kapłańskie. Otoczmy wyświęcanych swą modlitwą.

3. W niedzielę w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy się okres wielkanocny.

4. W niedzielę taca na cele archidiecezji.

5. Zapraszamy na  „24 godzinną adorację Najświętszego Sakramentu z Różańcem w ręku”. Rozpoczęcie 13 maja w poniedziałek po Mszy św. o godz. 19.00 a zakończenie we wtorek 14 maja przed Mszą św. o godz. 18.00.

6. Sołtys wsi Podniebyle zaprasza mieszkańców na spotkanie w dniu 15. 05. 2024 r. (środa) o godz. 18.00 w Domu Ludowym w Podniebylu w sprawie organizacji Bożego Ciała w miejscowości Podniebyle.

7. Zapraszamy wszystkich kto tylko może na nabożeństwa majowe, aby modlić się do Matki Bożej Litanią Loretańską, dzieci, rodziców, dziadków.

8. Bóg zapłać dziesiętnikom za trud a parafianom za złożone ofiary w miesiącu kwietniu w kwocie ……………. Zapraszamy po odbiór list na miesiąc maj.

9. Z Bożą pomocą ułożyliśmy kostkę przed kościołem, garażami i koło plebanii. Całkowity koszt ułożenia kostki (460 m), słupków do bramy oraz wywożenia ziemi i wzmocnienia części płotu i skarpy ziemią nad rzeką powyżej garaży wyniósł…………………….. Bóg zapłać firmie za ułożenie kostki i wszelkie prace z tym związane a Panu za postawienie słupków do bramy.

10. Podarowane nam zostało drzewo przez jedną rodzinę z naszej parafii. Będzie ono przeznaczone na krzyż na nowym cmentarzu. Bóg zapłać. Bóg zapłać również panom, którzy cięli to drzewo a teraz suszą byśmy w jesieni mogli ustawić krzyż na nowym cmentarzu. Bóg zapłać

11. Różaniec w niedzielę przed Mszą św. o godz. 11.00 prosimy by poprowadziła Róża Różańcowa pw. Królowej Jadwigi P. Borys Kazimiery.

12. W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby: Szala Paweł Mateusz zam. Faliszówka i Kut Klaudia Katarzyna zam. Kopytowa. Zapowiedź II.

13. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.