3 - 9 VI 2024 r. IX tydzień okresu zwykłego

- w dni powszednie o godz. 18. 00 z wyjątkiem środy 5 czerwca kiedy ze względu na pielgrzymkę dzieci pierwszokomunijnych Msza św. tylko rano o godz. 6. 00.

- za tydzień w niedzielę, Msze św. o godz. 8. 00, 9. 30 i 11. 00.

2. Dziś składka na WSD.

3. Dziś też po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

4. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Zachęcamy do udziału w procesjach eucharystycznych dorosłych a dzieci by dzwoniły dzwoneczkami i sypały kwiaty.

5. Wyjątkowo w pierwszy wtorek przed Mszą św. zapraszamy wszystkich czcicieli na nabożeństwo        do św. Józefa (ze względu na pielgrzymkę w środę dzieci pierwszokomunijnych i Mszę św. rano).

6. W pierwszy czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu, od godz. 17. 00, do 18. 00                         i nabożeństwo do św. Jana Pawła II.

7. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.

8. W pierwszy piątek to Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Światowy Dzień Modlitw o święcenie Kapłanów. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych a więc możemy je spożywać. Wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja od godz. 17. 00, do 18. 00 i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

9. W pierwszy piątek objazd do chorych z Najświętszym Sakramentem od godz. 12. 00.

10. Zapraszamy by zapisywać się na „24 godzinną adorację Najświętszego Sakramentu z różańcem w ręku” w ciszy, która odbędzie się  z 13 na 14 VI tego roku (od czwartku od godz. 19.00 do piątku do godz. 18.00).

11. Różaniec w niedzielę przed Mszą św. o godz. 11.00 prosimy by poprowadziła Róża Różańcowa pw. św. Jana z Dukli P. Marii Munia.

12. Archidiecezja rozprowadza albumy o bł. rodzinie Ulmów w cenie 100 zł. Szczegóły w zakrystii.

13. Bóg zapłać wszystkim parafianom, którzy zaangażowali się w jakikolwiek sposób w organizację                      i przeżycie Uroczystości Bożego Ciała oraz procesji eucharystycznej oraz za tak liczną obecność, tym którzy podjęli trud wykonania ołtarzy, OSP zarówno z Kopytowej jak i z Podniebyla, dziewczynkom za sypanie kwiatów, chłopcom za dzwonienie, niosącym obrazy i figury, Pani Kościelnej, Panu Organiście, scholii, ministrantom, fotografom oraz GOK-owi z Jedlicza za nagłośnienie oraz za wypożyczenie ławek i wszystkim którzy w jakikolwiek sposób pomogli nam w modlitewnym przeżyciu Uroczystości Bożego Ciała.

14. W dniach od 6 do 15 lipca wyrusza 44 Archidiecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania z krosna z grupą św. Jana z Dukli. Można tez pielgrzymować duchowo. Karty duchowego pielgrzymowania można nabyć w zakrystii a wszelkie informacje odnośnie pielgrzymki można uzyskać dzwoniąc pod nr 608868078 u ks. Piotra Rączka.

15. Bóg zapłać za troskę o nasza świątynię i obejście. W tym tygodniu prosimy…

16. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.