17 - 23 VI 2024 r. XI tydzień okresu zwykłego

- w dni powszednie od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00

- w piątek i sobotę Msza św. o godz. 7. 00

- za tydzień w niedzielę, Msze św. o godz. 8. 00, 9. 30 i 11. 00.

2. Codziennie nabożeństwo czerwcowe z litanią do Serca Pana Jezusa na które serdecznie zapraszamy.

3. Bóg zapłać za czuwanie modlitewne podczas „24 godzinnej adoracji Najświętszego Sakramentu z różańcem w ręku” w ciszy z 13 na 14 VI. Niech te godziny trwania przed Najświętszym Sakramentem wymodlą Boże błogosławieństwo na, naszym najbliższym, parafii i Ojczyźnie która bardzo go potrzebuje.

4. Archidiecezja rozprowadza albumy o bł. rodzinie Ulmów w cenie 100 zł. a kto zapisał się na obrazy bł. Rodziny Ulmów może je odebrać w zakrystii.

5. Sołtys wsi Podniebyle zawiadamia mieszkańców, że dnia 26.06.2024 (środa) o godz. 18.00 w Domu Ludowym w Podniebylu odbędzie się zebranie wiejskie w sprawie zmiany zadań w funduszu sołeckim na rok 2024 oraz omówienie spraw różnych.

6. Msza św. na zakończenie roku szkolnego o godz. w piątek o godz. 8.00. Spowiedź dzieci i młodzieży przed zakończeniem roku szkolnego codziennie przed Mszą św. Prosimy przypomnieć dzieciom o spowiedzi, oraz o przyjściu na Mszę św. i przyjęciu Komunii św. dziękczynnej Panu Bogu za przeżyty rok szkolny.

7. Różaniec w niedzielę przed Mszą św. o godz. 11.00 prosimy by poprowadziła Róża Różańcowa pw. św. Mt. Bożej Różańcowej P. Teresy Witka.

8. W związek małżeński maja zamiar wstąpić następujące osoby:

Świerzowski Mateusz Paweł, zam. Podniebyle i Szwast Natalia Barbara, zam. Stary Żmigród, zapowiedź. I.

Jawin Radosław Dawid, zam. Podniebyle i Lidwin Aleksandra Barbara, zam. Odrzykoń, zapowiedź I.

9. Bóg zapłać za troskę o nasza świątynię i obejście. W tym tygodniu prosimy…