24 - 30 VI 2024 r. XII tydzień okresu zwykłego

- w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00

- w sobotę Msza św. o godz. 7. 00

- za tydzień w niedzielę, Msze św. o godz. 8. 00, 9. 30 i 11. 00.

- od pierwszej niedzieli lipca podczas wakacji w niedzielę Msze św.  o godz. 8. 00 i 11. 00.

2. W ostatnią środę miesiąca Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza na wspólne modlitwy.

3. Jutro Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

4. W sobotę Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła podczas której składka przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

5. Bóg zapłać za prace i za zamontowanie skarbonek na bocznych filarach. Można będzie do nich składać dobrowolne ofiary gdy otrzymujemy dyspensę od pokarmów mięsnych w niektóre piątki w ciągu roku np. na misje czy w Wielkim Poście jako jałmużna wielkopostna.

6. Różaniec w niedzielę przed Mszą św. o godz. 11.00 prosimy by poprowadziła Róża Różańcowa pw. Królowej Pokoju P. Zofii Wasłowicz.

7. W związek małżeński maja zamiar wstąpić następujące osoby:

Świerzowski Mateusz Paweł, zam. Podniebyle i Szwast Natalia Barbara, zam. Stary Żmigród, zapowiedź. II.

Jawin Radosław Dawid, zam. Podniebyle i Lidwin Aleksandra Barbara, zam. Odrzykoń, zapowiedź II.

8. Bóg zapłać za troskę o nasza świątynię i obejście. W tym tygodniu prosimy…

9. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.