15 - 21 VII 2024 r. XV tydzień okresu zwykłego

- w poniedziałek, środę i piątek o godz. 19.00

- we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 7.00

- w niedzielę, Msze św. o godz. 8. 00 i 11. 00

- w niedzielę dodatkowa Msza św. z okazji 50 – lecia „Klubu Sportowego Polonia” o godz. 15. 00.

2. Bóg zapłać wszystkim naszym parafianom, którzy objęli  duchową opieką naszą archidiecezjalną pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, odmawiając cząstkę różańca o godzinie określonej przez organizatorów.

3. Bóg zapłać Panom za prace w kościele, za zawieszenie tzw. zacheuszek na ścianach kościoła oraz przy instalacji i okablowaniu kościoła.

4. W sobotę 20 lipca w Strachocinie III Narodowa Modlitwa za Ojczyznę. Zapraszamy wszystkich którym leży dobro naszej Ojczyzny na sercu. Szczegóły na komodzie w przedsionku kościoła.

5. Różaniec w niedzielę przed Mszą św. o godz. 11.00 prosimy by poprowadziła Róża Różańcowa pw. Królowej Wszystkich Świętych P. Barbary Dziadosz.

6. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa w najbliższą niedzielę błogosławieństwo pojazdów. Ofiary zebrane za tydzień z okazji błogosławieństwa pojazdów są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.

7. Bóg zapłać za troskę o nasza świątynię i obejście. W tym tygodniu prosimy…

8. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.