22 - 28 VII 2024 r. XVI tydzień okresu zwykłego

- w poniedziałek, środę i piątek o godz. 19.00

- we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 7.00

- w niedzielę, Msze św. o godz. 8. 00 i 11. 00

2. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych ustanowiony przez Ojca Świętego Franciszka. Obejmujemy modlitwą nasze Babcie i Dziadków żyjących i zmarłych i osoby starsze.

3. Rodzice małego Antosia Płócieniczak z Wietrzna oraz wolontariusze wraz z ks. proboszczem tamtejszej parafii zwracają się o pomoc w ratowaniu zdrowia i życia Antosia, który przebywa obecnie na leczeniu w Stanach Zjednoczonych w Chicago. Przebył już dwie operacje bardzo skomplikowane, których koszt wyniósł 700 tyś zł. Aby kontynuować leczenie potrzeba jeszcze 300 tyś. zł. W związku z tym 28 lipca po Mszach św. będą zbierane przez wolontariuszy dobrowolne ofiary do puszek przed kościołem. Ulotki informujące znajdują się na komodzie w przedsionku. Można też wpłacać dobrowolne ofiary na konto Antosia w fundacji siepomoga.pl/antos-plocieniczak. Niech dobry Bóg obdarza zdrowiem Antosia i nas wszystkich.

4. Odnowione zostały i pozłocone kielich i puszka do sprawowania Mszy św. czego  koszt wyniósł 2260 zł.

5. Zapraszamy chętnych na wyjazd do Rzeszowa na grób śp. Ks. Kazimierza Stachyry oraz do Pstrągowej na grób sp. ks. Władysława Stanek. Zapisy do środy u Pani Elżbiety Bęben a wyjazd 27 lipca w sobotę. Koszt ok. 50 zł.

6. Różaniec w niedzielę przed Mszą św. o godz. 11.00 prosimy by poprowadziła Róża Różańcowa pw. świętej Cecylii P. Buczyńskiej Katarzyny.

7. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa dziś błogosławieństwo pojazdów. Ofiary do puszek przy naszych pojazdach zebrane z okazji błogosławieństwa pojazdów są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.

8. Bóg zapłać za troskę o nasza świątynię i obejście. W tym tygodniu prosimy…

9. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.