29 VII – 4 VIII 2024 r. XVII tydzień okresu zwykłego

- w poniedziałek, środę i piątek o godz. 19.00

- we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 7.00

- w niedzielę, Msze św. o godz. 8. 00 i 11. 00

2. Dziś Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych ustanowiony przez Ojca Świętego Franciszka. Obejmujemy modlitwą nasze Babcie i Dziadków żyjących i zmarłych i osoby starsze.

3. Dziś jak to zostało ogłaszane po Mszach św. będą zbierane przez wolontariuszy dobrowolne ofiary do puszek przed kościołem na leczenie małego Antosia Płócieniczak z Wietrzna. Można też wpłacać dobrowolne ofiary na konto Antosia w fundacji siepomoga.pl/antos-plocieniczak. Niech dobry Bóg obdarza zdrowiem Antosia i nas wszystkich.

4. 28 sierpnia w środę przy Gminnym Ośrodku Kultury w Chorkówce na parkingu można będzie dokonać bezpłatnego badania wzroku w godz. 11.30 – 13.00. Zapisy pod nr 570 107 107.

5. W czwartek rozpoczyna się sierpień i miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do abstynencji albo do ograniczenia napojów alkoholowych oraz do modlitwy za uzależnionych.

6. W piątek w kościele parafialnym możliwość zyskania odpustu zupełnego „Porcjunkuli”.

7. Piątek to pierwszy piątek miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i możliwość spowiedzi od godz. 18.00 do 19.00.

8. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo pierwszo sobotnie przed Mszą św. o godz. 7.00.

9. Za tydzień w niedzielę składka na potrzeby archidiecezji.

10. Różaniec w niedzielę przed Mszą św. o godz. 11.00 prosimy by poprowadziła Akcja Katolicka w int.

o trzeźwość narodu a po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

11. Bóg zapłać panu za prace w prezbiterium kościoła przy okablowaniu nagłośnienia i mikrofonów.

12. Bóg zapłać grupie parafian za troskę o nasza świątynię i obejście. W tym tygodniu prosimy…

13. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.