5 – 11 VIII 2024 r. XVIII tydzień okresu zwykłego

- w poniedziałek, środę i piątek o godz. 19.00

- we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 7.00

- w niedzielę, Msze św. o godz. 8. 00 i 11. 00

2. Dziś wspomnienie liturgiczne św. Jana Marii Vianeya, patrona kapłanów. Pamiętajmy w modlitwie o naszych rodakach kapłanach wywodzących się z naszej parafii i kapłanach którzy służyli nam w naszej parafii dziś już zmarłych jak i żyjących.

3. Antoś Płócieniczak z Wietrzna wraz ze swymi rodzicami składa Bóg zapłać za zebrane ofiary do puszek na jego leczenie w niedzielę po Mszach św. 28 .07. 2024 roku w kwocie 2880 zł i 20 euro.

4. W pierwszą środę miesiąca przed Mszą św. nabożeństwo do św. Józefa.

5. Poświęcenie wieńców dożynkowych w naszej parafii nastąpi w Uroczystość Wniebowzięcia NMP na sumie o godz. 11.00. Zachęcamy do ich wykonania.

6. Zapraszamy by zapisywać się na „24 godzinną adorację Najświętszego Sakramentu z różańcem w ręku” w ciszy, która odbędzie się  z 13 na 14 VIII tego roku (od wtorku od godz. 8.00 do środy do godz. 8.00).

7. Dziś składka na potrzeby archidiecezji.

8. Powiatowe Centrum Pomocy w Rodzinie w Krośnie poszukuje wolontariuszy by wspierać wychowanków przebywających w rodzinie zastępczej oraz poszukuje osób samotnych bądź małżeństw do pełnienia funkcji rodziny zastępczej. Zainteresowanych prosimy zgłosić się po szczegóły do kancelarii parafialnej.

9. Różaniec w niedzielę przed Mszą św. o godz. 11.00 prosimy by poprowadziła Róża Różańcowa pw. św. Wojciecha Pana Fryderyka Buczyńskiego.

10. Bóg zapłać grupie parafian za troskę o nasza świątynię i obejście. W tym tygodniu prosimy…

11. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.