19 – 25 VIII 2024 r. XX tydzień okresu zwykłego

- w poniedziałek i piątek o godz. 19.00

- w pozostałe dni Msze św. o godz. 7.00

2. Bóg zapłać wszystkim parafianom za modlitwę i czuwanie podczas24 godzinnej adoracji Najświętszego Sakramentu z różańcem w ręku” w ciszy.

3. Bóg zapłać za udział modlitewny i wszelka pomoc w zorganizowaniu naszego odpustu parafialnego oraz Uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryji Panny, Kołom Gospodyń Stanowiska, Podniebyle, Krzyżówki oraz Margaretkom, OSP Kopytowa i Podniebyle, Pani kościelnej, ministrantom, scholii oraz składającym hołd pod obeliskiem naszym rodakom pomordowanym na frontach I i II wojny światowej oraz wszystkim modlącym się.

4. Różaniec w tym tygodniu w niedzielę przed sumą prosimy by poprowadziła Róża Różańcowa pw. św. Stanisława biskupa P. Kazimierza Kubackiego.

5. Bóg zapłać grupie parafian za troskę o nasza świątynię i obejście. W tym tygodniu prosimy…

6. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.