26 VIII – 1 IX 2024 r. XXI tydzień okresu zwykłego

- w poniedziałek środę i piątek o godz. 19.00

- we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 7.00

- w niedzielę 3 Msze św. o godz. 8. 00,  9. 30 i 11. 00

2. Dyrektor Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II Pan Włodzimierz Paluch zwraca się z prośbą o zgłaszanie do najbliższej środy dzieci, które będą korzystały ze świetlicy szkolnej oraz z obiadów w szkole w nadchodzącym nowym roku szkolnym. Kontakt z sekretariatem szkoły.

Jednocześnie informujemy, że państwo polskie a więc i szkoły nie refundują ani nie wypożyczają uczniom  podręczników z przedmiotu religia tak jak to ma miejsce z innych przedmiotów. Uczniowie więc sami zakupują podręczniki i zeszyty ćwiczeń do religii, które obowiązują takie jak w minionym roku szkolnym. Bliższe informacje w sekretariacie szkoły.

3. Jutro Uroczystość NMP Częstochowskiej.

4. W ostatnią środę miesiąca Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza pól godziny przed Mszą św. by modlić się o szczęśliwą o śmierć a więc w stanie łaski uświęcającej.

5. W najbliższą sobotę 31 sierpnia w naszej parafii i świątyni odbędą się Gminne Dożynki rozpoczynające się Mszą św. o godz. 13.30.

6. Za tydzień składka na WSD.

7. Przez cały tydzień przed Mszami świętymi spowiedź dzieci i młodzieży przed rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym 2 września Mszą św. o godz. 8.00.

8. Różaniec w tym tygodniu w niedzielę przed sumą prosimy by poprowadziła Akcja Katolicka w int. o trzeźwość narodu.

9. Bóg zapłać grupie parafian za troskę o nasza świątynię i obejście. W tym tygodniu prosimy…

10. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.