9 – 15 IX 2024 r. XXIII tydzień okresu zwykłego

- od poniedziałku do piątku  o godz. 18.00,

- w sobotę  o godz. 8.00,

- w niedzielę 3 Msze św. o godz. 8. 00,  9. 30 i 11. 00

2. Dziś Święto Narodzenia NMP – modlitwy dziękczynne za zbiory i modlitwa o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników i błogosławieństwo ziarna siewnego.

3. Dziś 1 rocznica beatyfikacji błogosławionej rodziny Ulmów w Markowej gdzie Kościół na czele z księżmi biskupami dziękuje za dar ich życia a w parafiach łączymy się duchowo, dziękując za świadectwo ich życia, prosząc przez ich wstawiennictwo w int. naszych rodzin, parafii i Ojczyzny.

4.  W sobotę Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

5. W niedzielę taca na Archidiecezjalne Radio Fara.

6. W miesiącu sierpniu zebrano ofiary w kwocie………………. Bóg zapłać dziesiętnikom i ofiarodawcom.

7. Prosimy o zapisywanie się na „24 godzinna adorację P. Jezusa z różańcem w ręku” z 12 na 13 IX 24 r. czyli z czwartku na piątek.

8. W piątek po Mszy św. zapraszamy wszystkich ministrantów, oraz wszystkich parafian, którzy biorą czynny udział w konsekracji kościoła i ołtarza na próbę liturgii konsekracji.

9. Za dwa tygodnie w niedzielę rozpoczynamy w naszej parafii misje parafialne, które potrwają od 22 do 27 września a wygłosi je ojciec Roman Bakalarz OP. Podczas misji parafialnych będzie miał również obrzęd poświęcenia krzyża na nowym cmentarzu który jest wykonywany oraz poświęcenie nowego cmentarza. Szczegóły podamy w najbliższej przyszłości. Obejmijmy sprawę misji i konsekracji naszą modlitwą prosząc by każdy w miarę możliwości z nich skorzystał oraz o ich błogosławione owoce.

10. Różaniec w tym tygodniu w niedzielę przed sumą prosimy by poprowadziła Róża Różańcowa pw. matki Kościoła P. Sysoł Wioletty w int. misji parafialnych i konsekracji naszej świątyni.

11. Bóg zapłać grupie parafian za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej. W tym tygodniu prosimy…

12. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.