16 – 22 IX 2024 r. XXIV tydzień okresu zwykłego

- od poniedziałku do piątku  o godz. 18.00,

- w sobotę  o godz. 8.00,

- w niedzielę 3 Msze św. o godz. 8. 00,  9. 30 i 11. 00

2. Bóg zapłać za modlitewne trwanie podczas „24 godzinnej adoracji P. Jezusa z różańcem w ręku”.

3. Dziś Niedziela Środków Masowego Przekazu. Modlimy się za pracowników mediów a szczególnie za katolickie media a więc TV Trwam, Radio Maryja czy inne.  Taca na Archidiecezjalne Radio Fara.

4.  W środę święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski oraz młodzieży. Zapraszamy dzieci i młodzież na modlitwę w ich intencji.

5. W piątek po Mszy św. zapraszamy wszystkich ministrantów, oraz wszystkich parafian, którzy biorą czynny udział w konsekracji kościoła i ołtarza na próbę liturgii konsekracji.

6. Za tydzień w niedzielę rozpoczynamy w naszej parafii misje parafialne, które potrwają od 22 do 27 września (tzn. od niedzieli do piątku) a wygłosi je ojciec Roman Bakalarz OP. Msze św. będą się odbywać zarówno do południa jak i po południu. Podczas misji parafialnych będzie miał również obrzęd poświęcenia krzyża na nowym cmentarzu który jest wykonywany oraz poświęcenie nowego cmentarza 24 września we wtorek. Szczegółowy plan Misji świętych podany jest już dzisiaj na karteczkach które mamy na ławkach. Można je zabrać do domu. Plan Misji św. będzie również podany na stronie parafialnej w niedzielę za tydzień. Obejmijmy sprawę misji i konsekracji naszą modlitwą prosząc by każdy w miarę możliwości z nich skorzystał oraz o ich błogosławione owoce.

7. Różaniec w tym tygodniu w niedzielę przed sumą prosimy by poprowadziła Róża Różańcowa pw. św. Królowej Jadwigi P. Sysoł Wioletty.

8. Bóg zapłać grupie parafian za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej. W tym tygodniu prosimy…

9. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.