30 IX – 6 X 2024 r. XXVI tydzień okresu zwykłego

- w poniedziałek o godz. 18.00,

- od 1 października od wtorku do soboty o godz.  17.00

- w niedzielę 3 Msze św. o godz. 8. 00,  9. 30 i 11. 00

2. W związku z powodziami jakie nawiedziły Europę i nasz kraj dziś po Mszach św. zbierane będą ofiary do puszek, które zostaną przekazane Caritas Archidiecezji Przemyskiej na pomoc powodzianom.

3. We wtorek rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych dzieci, szczególnie przygotowujące się do I spowiedzi i Komunii św. czy przygotowujące się do sakramentu bierzmowania klasy 6, 7 i 8, młodzież i osoby dorosłe ale i do indywidualnej modlitwy różańcowej w rodzinach. Za odmówienie różańca w kościele, kaplicy, rodzinie, lub innej wspólnocie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Nabożeństwo Różańcowe w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00,

4. W pierwszą środę miesiąca przed Mszą św. nabożeństwo do św. Józefa patrona dobrej śmierci.

5.  W czwartek i piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i możliwość spowiedzi godzinę przed Mszą św. a więc od godz. 16.00, do 17.00. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotnie.

6. W pierwszy piątek miesiąca objazd do chorych od godz. 12.00.

7. W piątek po nabożeństwie różańcowym i  Mszy św. ostatnia próba generalna przed konsekracją naszej świątyni. Prosimy aby wszyscy biorący czynny udział w liturgii konsekracji w tym również ministranci przybyli na nią.

8. W sobotę po Mszy św. i nabożeństwie różańcowym spotkanie z uczniami klas ósmych zarówno z Kopytowej jak i Podniebyla i to niezależnie czy są uczniami szkoły podstawowej w Kopytowej czy innej    w sprawie sakramentu bierzmowania które będzie miało miejsce 17 listopada poza naszą parafią. Na to spotkanie zapraszamy również rodziców uczniów klas ósmych.

9. Za tydzień w niedzielę po sumie błogosławieństwo i rozdanie różańców dzieciom przygotowującym się do pierwszej spowiedzi i Komunii św. z klasy trzeciej.

10. Za tydzień w niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

11. Za tydzień w niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.00. a także po nabożeństwie różańcowym wystąpi w naszej świątyni Chór Legato który będzie modlił się i śpiewał  pieśni maryjne.

12. Za tydzień składka na WSD

13. Bóg zapłać grupie parafian za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej. W tym tygodniu prosimy…

14. Bóg zapłać wszystkim, którzy modlitewnie uczestniczyli i w jakikolwiek sposób przyczynili się do przeżycia misji świętych przygotowujących nas do przeżycia konsekracji naszej świątyni 7 października  o godz. 17.00.

15. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.