7 – 13 X 2024 r. XXVII tydzień okresu zwykłego

- w poniedziałek z racji odpustu ku czci matki Bożej Różańcowej o godz. 8.00, oraz o godz. 17.00,

- codziennie o godz. 17.00,

- z wyjątkiem czwartku o godz. 16.00, ze względu na wyjazd z uczniami i nauczycielami naszej szkoły na Zjazd Szkół św. Jana Pawła II na Jasnej Górze.

- w niedzielę 3 Msze św. o godz. 8. 00,  9. 30 i 11. 00

2. Zapraszamy codziennie do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych.

3. Dziś składka na WSD.

4. Dziś po sumie błogosławieństwo i rozdanie różańców dzieciom przygotowującym się do pierwszej spowiedzi i Komunii św. z klasy trzeciej.

5. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

6. Dziś podczas Mszy św. o godz. 11.00 a także po nabożeństwie różańcowym gościmy w naszej świątyni Chór Legato który modlił się i śpiewa pieśni maryjne. Bóg zapłać za piękną modlitwę i doznania artystyczne.

7. Za tydzień składka do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia  z racji Dnia Papieskiego.

8. Za tydzień również  badania niedzielnych praktyk religijnych tzw. dominikantes i comunicantes potocznie zwanymi „liczeniem wiernych”.

9. Bóg zapłać grupie parafian za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej. W tym tygodniu prosimy…

10. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.

11. Jutro w poniedziałek w naszej parafii o godz. 17.00  konsekracja ołtarza i naszej świątyni której dokona jego ekscelencja ks. arcybiskup Adam Szal Metropolita Przemyski. Zapraszamy wszystkich parafian i nie tylko na to niecodzienne wydarzenie, bogate w modlitwy i gesty liturgiczne w których czynnie bierze udział  również kilkudziesięciu naszych parafian, a które to wydarzenie dokonuje się raz w historii istnienia kościoła i parafii, kiedy nowy kościół i ołtarz zostaje konsekrowany i oddany na służbę Bogu.