14 – 20 X 2024 r. XXVIII tydzień okresu zwykłego

- codziennie o godz. 17.00,

- w niedzielę 3 Msze św. o godz. 8. 00,  9. 30 i 11. 00

2. Zapraszamy codziennie do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych aby wymadlać opiekę Maryji dla nas naszej parafii, naszych rodzin i Ojczyzny.

3. Bóg zapłać za złożone ofiary w miesiącu wrześniu w kwocie…………. Bóg zapłać ofiarodawcom                       i dziesiętnikom.

4. Bóg zapłać za dar ołtarza który złożył ks. arcybiskup dla naszej parafii z okazji konsekracji naszej świątyni w postaci ornatu do sprawowania Mszy św.

5. Dziś Dzień Papieski. Ofiary do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia.

6. Dziś również badania niedzielnych praktyk religijnych tzw. dominikantes i comunicantes potocznie zwanymi „liczeniem wiernych” dlatego prosimy o powolne wychodzenie z kościoła i przepraszamy za to że zamknięte będą boczne drzwi kościoła dla sprawnego liczenia wiernych.

7. We wtorek na Mszę św. a po niej na spotkanie zapraszamy Akcję Katolicką.

8. Za Tydzień Niedziela Misyjna, rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Składka na potrzeby misji.

9. Rada Rodziców przy szkole podstawowej im. Jana Pawła II w Kopytowej zaprasza na słodką niedzielę. Można zakupić ciasto a dochód z tego tytułu będzie przeznaczony na cele szkoły.

10. Bóg zapłać grupie parafian za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej. W tym tygodniu prosimy…

11. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.

12. We wspomnienie Matki Bożej Różańcowej, 7 października miała miejsce konsekracja naszej świątyni. Bóg zapłać wszystkim parafianom za modlitewne i czynne zaangażowanie w tą uroczystość i wszelką pomoc w  jej zorganizowaniu.

13. Bóg zapłać również nauczycielom i uczniom naszej szkoły za świadectwo wiary i udział w Pielgrzymce Rodziny Szkół św. Jana Pawła II na Jasna Górę w ubiegły czwartek. Na Jasnej Górze odprawiłem wówczas Mszę św. dziękczynną za dar konsekracji naszej świątyni i w intencji społeczności szkolnej i całej naszej parafii.