21 – 27 X 2024 r. XXIX tydzień okresu zwykłego

- codziennie o godz. 17.00,

- z wyjątkiem wtorku o godz. 7.00, ze wzgl. Zjazd Rodziny Szkół św. Jana P II  Archidiecezji Przemyskiej,

- w niedzielę 3 Msze św. o godz. 8. 00,  9. 30 i 11. 00.

2. Zapraszamy codziennie do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych komu czas i obowiązki pozwalają, babcie, dziadków, młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, dzieci do których w Fatimie

i nie tylko Maryja prosiła „odmawiajcie różaniec”.

3. Dziś Niedziela Misyjna, która rozpoczyna Tydzień Misyjny. Modlimy się za misje i misjonarzy. Składka na potrzeby misji.

4. Archidiecezjalne duszpasterstwo Rolników rozprowadza jak co roku Kalendarze Rolników w cenie 30 zł.

5. Podczas liczenia wiernych w ubiegłą niedzielę podczas Mszy św. Komunię św. przyjęło 211 a we Mszach św. wzięło udział 431 osób. Bóg zapłać za świadectwo wiary ale i módlmy się za tych, którzy z własnego wyboru nie uczestniczą w niedzielnych Eucharystiach, nie przyjmują sakramentów św. o powrót do Pana Boga.

6. W nocy z soboty na niedzielę zmiana czasu na zimowy (z 3.00 na 2.00).

7. Rada Rodziców przy szkole podstawowej im. Jana Pawła II w Kopytowej zaprasza za tydzień na słodką niedzielę. Można będzie zakupić ciasto a dochód z tego tytułu będzie przeznaczony na cele szkoły.

8. Zbliża się miesiąc listopad, czas szczególnej pamięci modlitewnej o naszych zmarłych. Zadbajmy o  groby naszych bliskich, zabierajmy ze sobą wszystkie śmieci z cmentarza a jeśli zdarzy się że ktoś niekulturalnie wyrzuci jakieś śmieci za płot cmentarza czy pod tuje, zabierzmy je bardzo prosimy aby nasz parafialny cmentarz był czysty. Bóg zapłać Panu za wykoszenie trawy na nowym cmentarzu.

9. Na stronie Archidiecezji Przemyskiej znajduje się artykuł o konsekracji naszej świątyni. Można go przeczytać i obejrzeć niektóre zdjęcia. Ten sam artykuł zamieściliśmy w naszych ogłoszeniach parafialnych oraz w galerii zdjęć na stronie naszej parafii. Reszta zdjęć z konsekracji będzie podana w późniejszym czasie.

10. Bóg zapłać grupie parafian za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej. W tym tygodniu prosimy…

11. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.