15 – 21 IX 2025 r. XXIV niedziela zwykła.
1. Msze św. w najbliższym tygodniu odbywają się w następujących godzinach:
- od poniedziałku do piątku popołudniowe Msze św. o godz. 18.00,
- w sobotę o godz. 7.00,
- za tydzień w niedzielę trzy Msze św. o godz. 8. 00, 9. 30, i 11. 00.
2. W czwartek święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski i młodzieży. Zapraszamy dzieci i młodzież by modlić się wypraszając wstawiennictwo świętego Stanisława Kostki.
3. W związku z utratą domu w wyniku pożaru rodziny z Dobieszyna, na prośbę gminy Jedlicze i sołtysa Dobieszyna dziś do puszek można złożyć po Mszach św. dobrowolne ofiary na ten cel. Link do zrzutka pl został podany na stronie parafialnej w ubiegła niedzielę.
4. Parafia w Tarnowcu przeżywa dziś Odpust Parafialny w 100 lecie koronacji cudownej Figury Matki Bożej Zawierzenia w Sanktuarium w Tarnowcu. Suma odpustowa dziś o godz. 11.30.
5. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00, spotkanie rodziców oraz dzieci klasy III szkoły podstawowej przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i Komunii św.
6. Dziś błogosławieństwo ziarna siewnego.
7. W czwartek święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski i młodzieży. Zapraszamy dzieci i młodzież by modlić się wypraszając wstawiennictwo świętego Stanisława Kostki.
8. Za tydzień składka na Archidiecezjalne Radio Fara.
9. Różaniec w najbliższą niedzielę przed sumą prosimy by poprowadziła Róża Różańcowa pw. św. siostry Faustyny P. Aleksandry Buczyńskiej.
10. W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby: Grzegorz Rafał Lipiński zam. Kopytowa i i Katarzyna Maria Sidor zam. Targowiska, zapowiedź I.
11. Bóg zapłać grupie parafian za troskę o świątynie i wokół niej, W tym tygodniu prosimy aby o kościół
i obejście zatroszczyli się parafianie…
12. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej na pieszą pielgrzymkę do Dębowca 20 września w sobotę. Pani z La Salette w swoich objawieniach prosiła, by Jej Syna Jezusa i Ją przepraszać za nieposzanowanie dni świętych, szczególnie niedzielnej Mszy św. i robienie zakupów w dni święte, za nieprzestrzeganie postów, za brak modlitwy rano i wieczorem, za wulgaryzmy w mowie codziennej, szczególnie u dzieci i inne. Wszystkie te sprawy o których mówi Maryja w La Salette zaniesiemy do Niej w naszych sercach.
Wyjście spod naszego kościoła w sobotę o godz. 16.00. Prosimy o zabranie ze sobą opasek odblaskowych lub odzienia odblaskowego. Powrót każdy indywidualnie w swoim zakresie. Uroczyste zakończenie pielgrzymki Mszą św. Światłą o godz. 20.00.
Prosimy chętnych do udziału w pieszej pielgrzymce o zgłaszanie się do ks. proboszcza albo do członków Akcji Katolickiej.