XXV Niedziela Zwykła – 23 września 2018 r.

1. W sobotę święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  2. Różaniec w najbliższą niedzielę poprowadzi Róża p.w. św. Wojciecha Pan Buczyński Fryderyk.
  3. Zapraszam na spotkanie rodziców i uczniów klasy VI Szkoły podstawowej w pon. Zaś we wtorek rodziców i dzieci klasy III Szkoły Podstawowej. Po mszy św. o godz. 18.00
  4. Biuro Pielgrzymkowo – Turystyczne zaprasza na pielgrzymkę do Medjugorje
  5. Podziękowanie za sprzątanie Kościoła.
  6. Intencje Mszy św.

XXIV Niedziela Zwykła – 16 września 2018 r.

1. We wtorek święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski i patrona młodzieży.
  2. Dziś niedziela środków społecznego przekazu, modlimy się za pracowników mediów, materialnie wspieramy Radio Fara.
  3. W piątek święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
  4. W tym tygodniu wypadają kwartalne dni modlitw za dzieci młodzież i wychowawców.
  5. Różaniec w najbliższą niedzielę poprowadzi Róża p.w.  św. Maksymiliana Kolbe Pana Gierlasiński Jan.
  6. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Diecezjalne Radio Fara
  7. Zostało zrobione w kościele pianowanie naw bocznych, całkowity koszt wyniósł ……….
  8. Zostały położone płytki na chórze kościoła. Całkowity koszt zakupu akcesoriów i robocizna wyniósł ………….
  9. Podziękowanie za sprzątanie Kościoła
  10. Intencje Mszy św.
  11. Do związku małżeńskiego przygotowuje się

Syzdek Beata Zofia, c. Jerzy, Dorota Jaworek, zam. Kowalowy 144, zap. II

XIX Niedziela Zwykła – 12 sierpnia 2018 r.

1. Zapraszamy na odpust parafialny ku czci św. Maksymiliana Kolbe. Msze św. będą w naszej parafii o godz. 8.00 i 18.00 z racji tego, że w Głowience w tym roku Msza św. odpustowa jest o godz. 11.00.
  2. We środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Poświęcamy wieńce ziół i kwiatów. Uroczyste wprowadzenie wieńców dożynkowych będzie w tym dniu przed Mszą św. rozpocznie się pokropieniem wiernych. Msze św. będą o godz. 8.00 i 11.00.
  3. Dożynki Gminne w tym roku będą w Bóbrce 19.08.2018 r, o 13.30 zbiórka delegacji wieńcowych obok remizy 0SP w Bóbrce, o 14.00.  Msza św.
  4. W dniach 8-9 września organizowana jest pielgrzymka do Kalisza, Lichenia i Niepokalanowa. Wyjazd 7 września w piątek wieczorem spod parkingu Kościoła. Koszt pielgrzymki ok. 170 zł. Zapisy u księży w zakrystii.
  5. Serdeczne podziękowania za wniesienie ławek i konfesjonałów do kościoła zawodnikom i sympatykom Ludowego Klubu Sportowego „Polonia” Kopytowa oraz panu Munia Tomasz ze Stanowisk.
  6. Już dziś zapraszam wszystkich parafianoraz rodziny i zaprzyjaźnionych gości na piknik parafialny w dniu 26 sierpnia przy Domu Ludowym. Jest możliwość zakupienia obiadów przygotowanych przez panie z KGW. Uzyskany dochód w całości przeznaczymy na remont naszego Kościoła parafialnego.
  7. Do związku małżeńskiego przygotowują się : Majkut Mateusz Kamil, s. Krzysztofa, Ewy Szajna, zam. Kopytowa 86 – Makiel Elżbieta Paulina, c. Marek, Alicja Ziębka, zam. ul. Kręta 42, 38-400 Krosno, zap. III
  8. Podziękowanie za sprzątanie Kościoła. Na poniedziałek zapraszam obie grupy, aby przygotować Kościół i obejście Kościoła do odpustu parafialnego.
  9. Intencje Mszy św.

XVI Niedziela Zwykła – 22 lipca 2018 r.

1. W poniedziałek święto św. Brygidy Szwedzkiej, patronki Europy
  2. W środę święto św. Jakuba Apostoła
  3. Dziś błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych na parkingu  puszka przeznaczona jest na środki transportu dla misjonarzy
  4. Różaniec w najbliższą niedzielę poprowadzi Róża p.w. MB Różańcowej Pani Witka Teresa.
  5. Jest jeszcze 10 miejsc na wyjazd do Muzeum Ulmóww Markowej. Można się zapisać w zakrystii.
  6. Podziękowanie za sprzątanie  Kościoła
  7. Intencje Mszy św.

XIII Tydzień okresu zwykłego 1.07.2018

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek i piątek od godz. 17.00 z możliwością spowiedzi św.
2. We wtorek Święto św. Tomasza Apostoła.
3. Różaniec w najbliższą niedzielę poprowadzi Róża p.w. św. Jana z Dukli Pani Maria Munia.
4. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na Seminarium Duchowne.
5. Do związku małżeńskiego przygotowuje się

Stefański Daniel Piotr, s. Adam, Maria Krzywda, zam. Kopytowa 308 – Gruszka Karolina Anna, c. Grzegorz, Beata Gradowicz, zam. Leśniówka 121, zap. II

Osek Ariel Przemysław, s. Stanisława, Agaty Peszko, zam. Kopytowa 296 – Bibinin Daniela Alfreda, c. Piotr, Władysława Siwak, zam. Kopytowa 296, zap.I

6. Dyrektor Szkoły Podstawowej
7. Ogłoszenie firmy Krosoft
8. Ogłoszenie
9. Serdecznie dziękuję wszystkim za złożone ofiary w miesiącu czerwcu. Proszę o odebranie list na miesiąc lipiec.(20)
10. Podziękowanie za sprzątanie Kościoła.
11. Intencje Mszy św.