II Niedziela Wielkanocna Miłosierdzia Bożego – 28 kwietnia 2019 r.

1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego za odmówienie dziś Koronki do Bożego Miłosierdzia możemy zyskać odpust zupełny. Równocześnie dziś rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.
  2. W poniedziałek święto św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy
  3. We wtorek Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski.
  4. W środę rozpoczynamy nabożeństwa majowe.
  5. W piątek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski.             W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy środa, czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiadać będziemy w pierwszą  środę i czwartek. Spowiedź dzieci przed I Komunią będzie w czwartek od godz. 16.00.
  7. W niedzielę najbliższą Komunia św. Msze św. będą o godz. 7.30, 9.00, 11.00 i 16.00.
  8. Różaniec w najbliższa niedzielę poprowadzi Róża p.w. św. Sebastiana Pelczara Pani Sanocka Zofia.
  9. Podziękowanie rodzicom komunijnym.
  10.  Podziękowanie młodzieży Telma Kamil, Latkiewicz Michał, Dziadosz Jakub, Paszek Filip, Gromek Kamil oraz panu Tłusciak Daniel.
  11. Podziękowanie za sprzątanie kościoła.
  12. Intencje Mszy św.