3 – 9 X  2022 r.  XXVII tydzień zwykły.

- codziennie o godz.  17.30.

- W piątek podczas odpustu parafialnego o  7.00 oraz o 17.30.

- w niedzielę 3 Msze św. o godz. 8.00, 9.30 i 11.00

2. Dziś taca na WSD a za tydzień do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia z racji Dnia Papieskiego. Dziś również po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

3. Rozpoczął się miesiąc październik i nabożeństwa różańcowe. W świecie nienawiści, wojny i braku wiary w Boga i niepewności w jakiej żyjemy, trzeba naszej szczególnej modlitwy z różańcem w ręku uciekając się pod opiekę naszej Matki – Maryji.

Szczególnie na codzienne nabożeństwa różańcowe zaprasza się dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii św. i kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania klasy VI, VII i VIII. Za odmówienie Różańca w kościele, w kaplicy, rodzinie, czy innej wspólnocie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: spowiedź, Komunia święta i odmówienie        w intencjach Ojca świętego Ojcze nasz i Zdrowaś Maryjo.

Nabożeństwo Różańcowe w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00.

Dzieci, które będą przychodzić na różaniec otrzymają dziś planszę i codziennie bedą otrzymywać naklejki z imionami Matki Bożej.

4.  Dziś po sumie poświęcenie i rozdanie różańców dzieciom klasy III.

5. W piątek w naszej parafii odpust parafialny ku czci Matki Bożej Różańcowej. Nie obowiązuje wstrzemięźliwośc od pokarmów mięsnych. O godz. 17.30 Msza św. odpustowa a po niej procesja różańcowa wokół kościoła, decyzją liturgisty archidiecezjalnego oraz stosując się do przepisów liturgicznych bez Najświętszego Sakramentu, ze względu na procesję różańcową.  Jeśli warunki pogodowe nie pozwolą wówczas różaniec będzie odmówiony w kościele, przy wystawionym Najświętszym Sakramencie. Zachęca się do skorzystania ze spowiedzi, przyjęcia Komunii św. i zyskania odpustu.

6. Bardzo prosimy, aby podczas Odpustu parafialnego obrazy w czasie procesji nieśli:

obraz I: Koło Gospodyń Stanowiska,  obraz II: Koło Gospodyń Podniebyle, Figurę Matki Bożej Fatimskiej KGW Krzyżówki. Prosimy OSP Kopytowa i Podniebyle o niesienie podczas procesji krzyża i horągwi bez baldachimu.

7. W tym tygodniu pierwsza środa, czwartek i piątek miesiąca.

Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św. a w czwartek i piątek godzinę przed Mszą św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30 do 17.30.

W pierwszą  środę modlimy się do św. Józefa, w czwartek nabożeństwo do św. Jana Pawła II,        w I piątek,  nabożeństwo I piątkowe do Serca Pana Jezusa.

8. W piątek nawiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 11.30.

9. Bóg zapłać tym Panom, którzy przewozili kolejne ławki do piaskowania i malowania oraz do kościoła, Panu który zafugował posadzkę tam gdzie jeszcze to nie było uczynione ze względu na to, że stały stare ławki które połączone były drewnianą podłogą, panom elektrykom za prace w kościele oraz tym wszystkim, którzy adorowali Najświętszy Sakrament podczas piątkowej archidiecezjalnej adoracji Najświętszego Sakramentu..

10. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej… W najbliższym tygodniu prosimy by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …

11. Powyższe informacje możemy znaleźć również na internetowej stronie naszej parafii.

12. Intencje Mszalne.