Parafia Kopytowa

pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbe i Matki Bożej Różańcowej

Parafia Kopytowa Ogłoszenia

II Niedziela Zwykła 19. I. 2020 r.

 

            1. Msze święte w niedziele i święta o godz. 8.00, 10.00 i 11.30.

            2. Msze św. w dni powszednieo godz. 17.00jedynie w poniedziałek Msza św. o godz. 8.00.

            3. W najbliższym tygodniu modlimy się przez wstawiennictwo świętych: we wtorek św. Agnieszki dziewicy i męczennicy, w piątek św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, w sobotę święto nawrócenia św. Pawła Apostoła

            4. W sobotę zakończenie Tygodnia modlitw o Jedność chrześcijan. Kto w tym czasie będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w zakończeniu Tygodnia, może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

             Dziś przypada dzień liturgicznego wspomnienia św. Józefa Sebastiana Pelczara, świętego arcybiskupa pochodzącego z naszej archidiecezji. Pamiętajmy o modlitwie za naszą archidiecezje na czele z naszym arcypasterzem arbpem Adamem Szalem.

            5.Różaniec w najbliższą niedzielę 26 stycznia proszę by poprowadziła Róża pod wezwaniem Królowej Wszystkich Świętych Pani Barbary Dziadosz.

            Nadal proszę o modlitwę różańcową w rodzinach choćby 10 - tkiem różańca za siebie nawzajem i za naszą parafię o wypełnienie woli Bożej, i by zapanowała w naszej parafii jedność, zgoda i głęboka ufność Bogu.   

            6.Bóg zapłać Panu za pomoc przy montażu taśmy na stopniu przedsionka.

 

            7. Ministrantów i scholę w najbliższą sobotę zapraszam na film z rzutnika multimedialnego i pizzę bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. Proszę by od dziś do piątku zgłosili się ministranci i schola którzy chcą w tym spotkaniu uczestniczyć, by zamówić odpowiednią ilość pizzy, by nikomu nie zabrakło.

 

            8.Bóg zapłać za sprzątanie i troskę o naszą świątynie…

 

            9. Intencje Mszalne:

Msze Święte w niedziele i święta:

8:00

11:00

16:00

W dni powszednie:

17:00 (Jesień - Zima)

18:00 (Wiosna - Lato)

Kancelaria Parafialna:

Czynna we wtorki i czwartki godzinę przed mszą świętą.

W ważnych sprawach indywidualnie.