Parafia Kopytowa

pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbe i Matki Bożej Różańcowej

Parafia Kopytowa Ogłoszenia

IV Niedziela Zwykła 3. – 9. II. 2020 r.

            1. Msze święte w niedziele i święta o godz. 8.00, 10.00 i 11.30.

            2. Msze św. w dni powszednieo godz. 17.00.

            3. W najbliższym tygodniu modlimy się przez wstawiennictwo świętych: w poniedziałek  św. Błażeja, błogosławieństwo jabłek, w środę wspomnienie św. Agaty, błogosławieństwo chleba, wody i soli.

            4. Dziś dzień życia konsekrowanego. Modlimy się w intencji osób życia konsekrowanego (sióstr pochodzących z naszej parafii) w naszej archidiecezji i o święte powołania żeńskie i męskie do zgromadzeń zakonnych.

            Dziś taca przeznaczona na potrzeby archidiecezji oraz zbiórka do puszek na zakony klauzulowe.

            5.Różaniec w najbliższą niedzielę 9 lutego proszę by poprowadziła  Róża św. Cecylii Pani Katarzyny Buczyńskiej.

            Nadal proszę o modlitwę różańcową w rodzinach choćby 10 - tkiem różańca za siebie nawzajem i za naszą parafię o wypełnienie woli Bożej, i by zapanowała w naszej parafii jedność, zgoda i głęboka ufność Bogu.   

           

            6.W tym tygodniu spowiedź od godz. 16.00 w pierwszą środę, czwartek i  piątek miesiąca. Prosimy by dzieci przychodziły wcześniej do spowiedzi nie w pierwszy piątek. 

 

            7. W pierwszą środę zapraszamy tradycyjnie czcicieli św. Józefa na nabożeństwo do tego wielkiego patrona, w I czwartek na nabożeństwo do św. Jana Pawła II i modlitwę o święte powołania kapłańskie i o świętość kapłanów, w I piątek, nabożeństwo I piątkowe do Serca Pana Jezusa.

           

            W I piątek nawiedzenie chorych z posługą sakramentalną.

 

            8. Również w I piątek na swojespotkanie formacyjne zapraszam młodzież klas VI, VII i VIII przygotowująca się do sakramentu bierzmowania.

 

            9. Bóg zapłać Panom za zamontowanie lampy oświetlającej ołtarz a Paniom za rozebranie szopki.

            10. Bóg zapłać wszystkim parafianom za tak liczny udział w archidiecezjalnej Adoracji Najświętszego Sakramentu wczoraj w sobotę, za prowadzenie rozważań i modlitwę za naszą archidiecezję, parafię, i o święte powołania do służby Bożej.

            11.Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Kopytowej serdecznie zaprasza na zabawę ostatkową, która odbędzie się dnia 22 lutego w sobotę w Domu Ludowym w Kopytowej. Koszt 90 zł od pary, a 45 od osoby. Zebrany dochód z zabawy przeznaczony będzie na Dzień Dziecka.

            12.Bóg zapłać za sprzątanie i troskę o naszą świątynie…

Msze Święte w niedziele i święta:

8:00

11:00

16:00

W dni powszednie:

17:00 (Jesień - Zima)

18:00 (Wiosna - Lato)

Kancelaria Parafialna:

Czynna we wtorki i czwartki godzinę przed mszą świętą.

W ważnych sprawach indywidualnie.