IV Niedziela Zwykła 3. – 9. II. 2020 r.

1. Msze święte w niedziele i święta o godz. 8.00, 10.00 i 11.30.

2. Msze św. w dni powszednieo godz. 17.00.

3. W najbliższym tygodniu modlimy się przez wstawiennictwo świętych: w poniedziałek  św. Błażeja, błogosławieństwo jabłek, w środę wspomnienie św. Agaty, błogosławieństwo chleba, wody i soli.

4. Dziś dzień życia konsekrowanego. Modlimy się w intencji osób życia konsekrowanego (sióstr pochodzących z naszej parafii) w naszej archidiecezji i o święte powołania żeńskie i męskie do zgromadzeń zakonnych.

Dziś taca przeznaczona na potrzeby archidiecezji oraz zbiórka do puszek na zakony klauzulowe.

5.Różaniec w najbliższą niedzielę 9 lutego proszę by poprowadziła  Róża św. Cecylii Pani Katarzyny Buczyńskiej.

Nadal proszę o modlitwę różańcową w rodzinach choćby 10 - tkiem różańca za siebie nawzajem i za naszą parafię o wypełnienie woli Bożej, i by zapanowała w naszej parafii jedność, zgoda i głęboka ufność Bogu.

6.W tym tygodniu spowiedź od godz. 16.00 w pierwszą środę, czwartek i  piątek miesiąca. Prosimy by dzieci przychodziły wcześniej do spowiedzi nie w pierwszy piątek.

7. W pierwszą środę zapraszamy tradycyjnie czcicieli św. Józefa na nabożeństwo do tego wielkiego patrona, w I czwartek na nabożeństwo do św. Jana Pawła II i modlitwę o święte powołania kapłańskie i o świętość kapłanów, w I piątek, nabożeństwo I piątkowe do Serca Pana Jezusa.

W I piątek nawiedzenie chorych z posługą sakramentalną.

8. Również w I piątek na swojespotkanie formacyjne zapraszam młodzież klas VI, VII i VIII przygotowująca się do sakramentu bierzmowania.

9. Bóg zapłać Panom za zamontowanie lampy oświetlającej ołtarz a Paniom za rozebranie szopki.

10. Bóg zapłać wszystkim parafianom za tak liczny udział w archidiecezjalnej Adoracji Najświętszego Sakramentu wczoraj w sobotę, za prowadzenie rozważań i modlitwę za naszą archidiecezję, parafię, i o święte powołania do służby Bożej.

11.Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Kopytowej serdecznie zaprasza na zabawę ostatkową, która odbędzie się dnia 22 lutego w sobotę w Domu Ludowym w Kopytowej. Koszt 90 zł od pary, a 45 od osoby. Zebrany dochód z zabawy przeznaczony będzie na Dzień Dziecka.

12.Bóg zapłać za sprzątanie i troskę o naszą świątynie…