30 I - 05 II 2023 r. IV tydzień Okresu zwykłego

- 2 II w Święto Ofiarowania Pańskiego (Mt. B. Gtomnicznej) Msza św o. 7.00 i 17.00

- codziennie Msza św o godz. 17.00,

- w niedzielę o godz. 8.00, 9.30 i 11.00,

2. W czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego. Poświęcenie gromnic. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się w intencji osób życia konsekrowanego.

3. W piątek wspomnienie św. Błażeja. Możliwość błogosławieństwa jabłek.

4. W przyszłą niedzielę możliwość błogosławieństwa chleba, wody i soli z racji dnia poświęconego świętej Agacie.

5. W Święto Ofiarowania Pańskiego składka na klasztory klauzulowe.

6. W niedzielę taca przeznaczona na potrzeby archidiecezji.

7. W pierwszą środę zapraszamy ok. pół godziny przed Mszą św. na nabożeństwo do św. Józefa.     W pierwszy czwartek zapraszamy na nabożeństwo do św. Jana Pawła II i modlitwę o święte powołania kapłańskie i zakonne i o świętość kapłanów, w pierwszy piątek na nabożeństwo I piątkowe do Serca Pana Jezusa, a w pierwszą sobotę (o 16.15) na Nabożeństwo Pierwszych Sobót miesiąca jak prosiła Maryja wynagradzając zniewagi Sercu Jezusa i Jej Niepokalanemu Sercu.

8. W czwartek i piątek wystawienie i adoracja Najświetszego Sakramentu od godziny 16.00, możliwość spowiedzi świętej.

9. W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

10. Młodzież naszej parafii zarówno z Kopytowej jak i Podniebyla, szkół podstawowych klas 6, 7 i 8 w ramach formacji przygotowującej do sakramentu bierzmowania zapraszamy w piątek na Mszę św. i  nabożeństwo a po nim na spotkanie.

11Chorych z posługą sakramentalną z racji I Piątku nawiedzi się z Najświętszym Sakramentem i posługą sakramentalną w najbliższy piątek. Rozpoczęcie od ok. godz. 11.00.

12. Różaniec w najbliższą niedzielę  prosimy by poprowadziła Akcja Katolicka w int. o trzeźwość narodu i w intencji o pokój w Polsce i na Ukrainie.

13. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.

14. Bóg zapłać za sprzątanie i troskę o naszą świątynie…