NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

W związku z zaistniałą sytuacją i podejmując wszelkie środki ostrożności oraz chcąc modlić się i prosić Boga o opiekę nad nami kościół parafialnybędzie otwartyw najbliższym tygodniu

od godz. 17.00 do Mszy św. o godz. 18.00,

aby w modlitwie adoracyjnej uwielbiać, przepraszać i błagać Boga ukrytego w Najświętszym Sakramencie.

Pamiętajmy jednak  że w świątyni, może przebywać

NIE WIĘCEJ NIŻ 5 OSÓB.

1.Transmisja Mszy św. z naszej parafialnej świątyniz internetowej strony naszej parafii w każdą niedzielę i święto o godz. 11.30. Transmisja będzie nadawana do czasu ustania pandemii i zezwolenia na uczestnictwo we Mszach św. w kościele.

2. Jutro w  Poniedziałek Wielkanocny Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 11.30

3. W Piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4.W sytuacji pandemii koronawirusa, Kościółkażdemu pozwala uzyskać przebaczenie grzechów nawet śmiertelnych bez przystąpienia do spowiedzi (jeśli wzbudziżal doskonały i prosi Boga o przebaczenie grzechów oraz postanawia, że przy najbliższej możliwości przystąpi do sakramentu pokuty).

5. Bóg zapłać za złożoną ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu Różom Różańcowym:

-pw. św. Stanisława P. Kazimierza Kubackiego

- pw. św. Józefa Sebastiana Pelczara, P. Zofii Sanockiej

- pw. św. Faustyny P. Aleksandry Buczyńskiej

- pw. św. Wojciecha P. Fryderyka Buczyńskiego

- pw. Matki Bożej Fatimskiej P. Marii Zajdel

6. Bóg zapłać Paniom za zrobienie i ofiarowanie palm do kościoła.

7. Bóg zapłać Paniom za dary złożone do kuchni na czas świąt.

8. Bóg zapłać Panom za zrobienie nagłośnienia i transmisji Mszy św. z naszej parafialnej świątyni. Transmisję można oglądać z naszej strony parafialnej.

9. Bóg zapłać Paniom za zrobienie Bożego Grobu w naszej świątyni.

10. Swoje podziękowanie kieruję również za ofiarowanie jak co roku kwiatów do Bożego Grobu Panu Prezesowi i Klubowi Sportowemu Polonia.

11. Bóg zapłać wszystkim za świadectwo wiary, którzy przestrzegając zarządzeń odnośnie sprawowania kultu w świątyniach zdobyli się na odwagę i znaleźli czas na krótką modlitwę, wiedząc, że jedynie w Bogu jest źródło naszego życia, nasza siła i nadzieja, który pokonał nawet śmierć zmartwychwstając dla naszego zbawienia.

12. Bóg zapłać za sprzątanie i troskę o naszą świątynie…