III TYDZIEŃ OKRESU WIELKANOCNEGO 27. IV – 3. V. 2020 R.

Msza św. w dni powszednie o godz. 18.00, Uwielbiajmy, przepraszajmy i błagajmy Boga ukrytego w Najświętszym Sakramencie mimo obostrzeń liczebnych, przychodząc choć na chwilę na modlitwę.

Wprowadzone nowe zasady państwowe pozwalają przebywać w naszej świątyni

26 osobom.

1.Transmisja Mszy św. z naszej parafialnej świątyni z internetowej strony naszej parafii w każdą niedzielę i święto o godz. 11.30. Transmisja będzie nadawana do czasu ustania pandemii i zezwolenia na uczestnictwo we Mszach św. w kościele.

2. Dziś rozpoczyna się Tydzień Biblijny.

3. W piątek rozpoczynamy nabożeństwa majowe.

4.W sobotę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, przeniesiona z 3 maja z niedzieli. Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 11.30.

5. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.

6. Kończy się Tydzień Miłosierdzia ale módlmy się codziennie Koronką do Miłosierdzia Bożego,      Za odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia w kościele lub kaplicy wobec Najświętszego sakramentu można zyskiwać codziennie odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (spowiedź, Komunia św i przypisane modlitwy).

Chorzy mogą ten odpust uzyskać poza kościołem.

7. Bóg zapłać za sprzątanie i troskę o naszą świątynie…