Parafia Kopytowa

pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbe i Matki Bożej Różańcowej

Parafia Kopytowa Ogłoszenia

III TYDZIEŃ OKRESU WIELKANOCNEGO 27. IV – 3. V. 2020 R.

Msza św. w dni powszednie o godz. 18.00, Uwielbiajmy, przepraszajmy i błagajmy Boga ukrytego w Najświętszym Sakramencie mimo obostrzeń liczebnych, przychodząc choć na chwilę na modlitwę.

 

Wprowadzone nowe zasady państwowe pozwalają przebywać w naszej świątyni

26 osobom.

(o ile nie zostaną w tym czasie podane odgórne decyzje państwowe i kościelne odnośnie sprawowania kultu w kościołach i przypomina się o dyspensie od obowiązku uczestnictwa w kościele we Mszy Świętej  oraz o korzystaniu z transmisji radiowych i telewizyjnych)

 

            1.Transmisja Mszy św. z naszej parafialnej świątyni z internetowej strony naszej parafii w każdą niedzielę i święto o godz. 11.30. Transmisja będzie nadawana do czasu ustania pandemii i zezwolenia na uczestnictwo we Mszach św. w kościele.

            2. Dziś rozpoczyna się Tydzień Biblijny.

            3. W piątek rozpoczynamy nabożeństwa majowe.

            4.W sobotę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, przeniesiona z 3 maja z niedzieli. Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 11.30.

            5. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.

            6. Kończy się Tydzień Miłosierdzia ale módlmy się codziennie Koronką do Miłosierdzia Bożego,      Za odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia w kościele lub kaplicy wobec Najświętszego sakramentu można zyskiwać codziennie odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (spowiedź, Komunia św i przypisane modlitwy).

            Chorzy mogą ten odpust uzyskać poza kościołem.

 

            7. Bóg zapłać za sprzątanie i troskę o naszą świątynie…

            8. Intencje Mszalne:

 

 

Msze Święte w niedziele i święta:

8:00

11:00

16:00

W dni powszednie:

17:00 (Jesień - Zima)

18:00 (Wiosna - Lato)

Kancelaria Parafialna:

Czynna we wtorki i czwartki godzinę przed mszą świętą.

W ważnych sprawach indywidualnie.