VII Tydzień Okresu Wielkanocnego 25 – 31. V. 2020 r.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

W naszej świątyni może przebywać jednocześnie 45 osób a przed kościołem podczas nabożeństw zachowujemy odstęp od drugiej osoby dwa metry

1.Transmisja Mszy św. z naszej parafialnej świątyni z internetowej strony naszej parafii w każdą niedzielę i świętoo godz. 11.30. Transmisja będzie nadawana do czasu ustania pandemii i zezwolenia na uczestnictwo we Mszach św. w kościele.

2. Codziennie  nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 18.00.

3. Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego którą modlimy się w czasie nabożeństw majowych.

5. W Niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

6. W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby:

1)Rachwalski Damian Karol, syn Tomasza i Renaty Żebrackiej, zam. Żeglce i Dobosz Gabriela Monika córka Pawła i Marty Gierlickiej, zam. Kopytowa. Zapow. I.

2) Munia Patryk, syn Andrzeja i Agaty Gierlasińskiej, zam. Kopytowa i Osek Anita, córka Stanisława i Anety Peszko zam. w Długiem.Zapow. I.

7. Bóg zapłać Pani i Dwóm Panom za przycięcie tui i krzewów wokół kościoła.

8. Bóg zapłać za sprzątanie i troskę o naszą świątynie…