26 VI– 02 VII 2023 r. XII tydzień okresu zwykłego

- przez cały tydzień Msza św. o godz. 18.00,

- w Niedzielę o godz. 8.00 i 11.00, nie ma więc w okresie wakacyjnym Mszy św. o godz. 9.30

2. W czwartek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.

3. W piątek zakończenie nabożeństw czerwcowych a w sobotę pierwsza sobota miesiąca.

4. W czwartek w Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła składka na potrzebhy Stolicy Apostolskiej.

5. W niedzielę składka przeznaczona jest na organizację obchodów beatyfikacji rodziny Ulmów, która odbędzie się 10 września 2023 roku w Markowej.

Archidiecezja rozprowadza również książki traktujące o rodzinie Ulmów pt. "Markowskie Bociany" w kwocie 15 zł. Książki można nabyć w zakrystii.

6. Bóg zapłać Apostolatowi Margaretka za złożenie dodatkowej ofiary na rzecz budowy naszego ołtarza w kwocie 600 zł.

7. W niedzielę różaniec prosi się by poprowadziła Akcja Katolicka w int. o trzeźwość narodu.

8. W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby: Adam Sołtys zam. w Głojscach i Wiktoria Trybus zam. w Kopytowej zap. I. Piotr Munia i Natalia Tłuściak, zam. w Kopytowej, zap. I.

9. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynie. W tym tygodniu o naszą świątynię i obejście wokół niej prosimy aby zatroszczyli się:

10. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.