03 – 09 VII 2023 r. XIII tydzień okresu zwykłego

- przez cały tydzień Msza św. o godz. 8.00, z wyjątkiem piątku kiedy Msza św. o godz. 18.00,

- w Niedzielę o godz. 8.00 i 11.00, nie ma więc w okresie wakacyjnym Mszy św. o godz. 9.30,

2. Akcja Katolicka zaprasza na jubileuszową 25 pielgrzymkę do św. Jana z Dukli w najbliższą niedzielę to jest 9 lipca dziękując za pontyfikat św. Jana Pawła II, za św. Jana z Dukli, w intencji naszej Ojczyzny, Kościoła i parafii a szczególnie chorych, uzależnionych i tych, którzy stracili wiarę i odeszli od Pana Boga o ich nawrócenie. Wymarsz z Kopytowej spod kościoła o godz. 5.00.

3. Dziś składka przeznaczona jest na organizację obchodów beatyfikacji rodziny Ulmów, która odbędzie się 10 września 2023 roku w Markowej.

Archidiecezja rozprowadza również książki traktujące o rodzinie Ulmów pt. "Markowskie Bociany" w kwocie 15 zł. Książki można nabyć w zakrystii.

4. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W pierwszy piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i możliwość spowiedzi od godz. 17.00 do 18.00. W pierwszy piątek podczas wakacji tradycyjnie nie nawiedza się chorych.

5. W niedzielę różaniec prosi się by poprowadziła Róża Róż. Mt. Bożej Różańcowej P. Teresy Witka.

6. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynie. W tym tygodniu o naszą świątynię i obejście wokół niej prosimy aby zatroszczyli się:

7. Z Bożą pomocą zamontowany został w tym tygodniu nowy ołtarz. Ambonka zostanie wykonana w późniejszym czasie i wtedy podany będzie całkowity koszt ołtarza i ambonki.

8. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.