Parafia Kopytowa

pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbe i Matki Bożej Różańcowej

Parafia Kopytowa Ogłoszenia

20. – 26. VII. 2020 R. 16 TYDZIEŃ ZWYKŁY.

            1. W najbliższym tygodniu, porządek Mszy świętych w naszej parafii wygląda następująco:

- w niedzielę2 Msze św. o godz.8.00i o godz. 10.30.

- w dni powszednieMsze święte: we wtorek, czwartek i sobotę  rano o godz. 7.30

a w pozostałe dni ogodz. 19.00

           

            2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

- w środę święto świętej Marii Magdaleny, w czwartek święto świętej Brygidy, patronki Europy, w piątek świętej Kingi dziewicy, w sobotę święto świętego Jakuba Apostoła.  

           

            3. W najbliższą niedzielę Różaniec proszę by poprowadziła Róża Różańcowa świętej Królowej Jadwigi Pani Borys Kazimiery. Proszę o modlitwę w rodzinach choćby 10 - tkiem różańca  w intencji naszej Ojczyzny, parafii o wiarę w Boga i miłość o ustanie pandemii o odpowiednią pogodę. Bóg zapłać za złożoną ofiarę na zakup tabernakulum, Róży Różańcowej Królowej Pokoju Pani Wasłowicz Zofii

 

            4. Siostra Agata – nasza parafianka zwróciła się z informacją i możliwością wyjazdu dla dziewczyn które ukończyły 18 rok życia. Wyjazd do Zgromadzenia gdzie siostra Agata pracuje za granicę w Austrii na zasadzie wolontariatu jako pomoc przy ogrodzie, w klasztorze, np. sprzątanie itp. Możliwość nauki języka niemieckiego, zwiedzanie okolicy, bliskość Pana Jezusa, adoracja Najświętszego Sakramentu. Okres dowolny od kilku tygodni do nawet roku. Zainteresowane wyjazdem zapraszam po bliższe informacje.

 

            5.  Podczas wakacji kancelaria parafialna, czynna jest przed Mszą św. w dni kiedy Msze św. są odprawiane wieczorem (poza nagłymi wypadkami).

 

            6.Rodziny księży diecezjalnych i zakonnych oraz rodziny sióstr zakonnych i kleryków zaprasza się 26 lipca 2020 roku na godz. 16.00 do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia do Jodłówki, na wspólną modlitwę w intencji powołanych i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Chętnych rodziców na wyjazd proszę o zgłoszenie się.

           

            7.  Dziś w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców, po obu Mszach świętych błogosławieństwo pojazdów i kierowców. Ofiary składane do puszek z okazji błogosławieństwa pojazdów przeznaczone są na zakup środków transportu dla misjonarzy.

 

            8. W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby:

1). Jawin Przemysław, syn Marka i Wioletty Bugiel zamieszkały Podniebyle i Małgorzata Lorenc, córka Adama i Bożeny Kulpińskiej zamieszkała Moderówka, parafia Szebnie. Zapowiedź I.

 

            9.Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej. W najbliższym tygodniu  proszę by o kościół i jego obejście zatroszczyli się….

Msze Święte w niedziele i święta:

8:00

11:00

16:00

W dni powszednie:

17:00 (Jesień - Zima)

18:00 (Wiosna - Lato)

Kancelaria Parafialna:

Czynna we wtorki i czwartki godzinę przed mszą świętą.

W ważnych sprawach indywidualnie.