31 VII – 06 VIII 2023 r. XVII tydzień okresu zwykłego

- w poniedziałek, środę i piątek, Msza św. o godz. 18.30,

- we wtorek, czwartek i sobotę Msza św. o godz. 8.00 ,

2. We wtorek rozpoczyna się miesiąc sierpień – miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do abstynencji lub do ograniczenia spożywania napojów alkoholowych ofiarując ją w intencji uzależnionych oraz ich rodzin oraz przepraszając Boga za grzechy nadużywania alkoholu.

3. W najbliższą środę można zyskać odpust zupełny w kościele parafialnym tzw. Porcjonkuli pod zwykłymi warunkami.

4. W środę pierwsza środa miesiąca i przed Msza św. nabożeństwo do św. Józefa.

W czwartek pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 7.30 (a więc pół godziny przed Mszą św.) wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do św. Jana Pawła II.

W piątek pierwszy piątek miesiąca i adoracja Najświętszego Sakramentu godzinę przed Mszą św. czyli od 17.30 z nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W sobotę o godz. 7.15 nabożeństwo pierwszosobotnie o które prosiła Maryja w swoich objawieniach wynagradzając zniewagi i grzechy popełniane przeciw Niepokalanemu Sercu Maryji.

5. Zamontowaliśmy przy głównej drodze obok sklepu Centrum znak wskazujący kierunek na cmentarz. Bóg zapłać rodzinie za to ze zgodziła się byśmy zamotowali go na jej posesji na płocie.

6. Chętni na wyjazd dnia 10 września 2023 r. do Markowej koło Łańcuta, na uroczystość beatyfikacji rodziny Ulmów zapisują się w zakrystii do jutra do poniedziałku. Można jeszcze nabyć wspominaną już książkę o Ulmach.

7. W niedzielę różaniec prosi się by poprowadziła Róża Różańcowa św. Cecylii P. Buczyńskiej Katarzyny. Zmiana tajemnic różańcowych.

8. W niedzielę taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.

9. W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby: Bartosz Madejski zam. Łubno Szlacheckie i Angelika Konop zam. Kopytowa, zapowiedź I.

10. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynie. W tym tygodniu o naszą świątynię i obejście wokół niej prosimy aby zatroszczyli się (z zeszytu) :

11. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.