3 - 9. VIII. 2020 R. 18 TYDZIEŃ ZWYKŁY.

1. W najbliższym tygodniu, porządek Mszy świętych w naszej parafii wygląda następująco:

- w niedzielę 2 Msze św. o godz.8.00i o godz. 10.30.

- w dni powszednie Msze święte: we wtorek, czwartek i sobotę  rano o godz. 7.30

a w pozostałe dni ogodz. 19.00

- we wtorek św. Jana Marii Vianey`a, prezbitera, patrona kapłanów. W modlitwie polecajmy wszystkich duszpasterzy, zwłaszcza proboszczów. W czwartek święto Przemienienia Pańskiego.

3. W najbliższą niedzielę Różaniec proszę by poprowadziła Róża Różańcowa świętego Jana z Dukli, Pani Marii Munia. Proszę o modlitwę w rodzinach choćby 10 - tkiem różańca  w intencji naszej Ojczyzny i parafii. Bóg zapłać za złożoną ofiarę na zakup tabernakulum, Róży Różańcowej pw. świętego Józefa Sebastiana Pelczara Pani Zofii Sanockiej, Róży pw. św. Stanisława biskupa Pana Kazimierza Kubackiego, Róży świętego Jana z Dukli Pani Marii Munia, Róży Matki Bożej Różańcowej Pani Teresy Witka, Róży świętego Maksymiliana Marii Kolbe Pana Jana Gierlasińskiego.

4.  Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych, a składka na potrzeby archidiecezji.

5.W tym tygodniu pierwsza środa, czwartek, miesiąca.

Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św. a w piątek godzinę i wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 18.00

a). W I środę zapraszamy tradycyjnie czcicieli św. Józefa na nabożeństwo do tego wielkiego patrona,

b). W I czwartek na nabożeństwo do św. Jana Pawła II i modlitwę o święte powołania kapłańskie i o świętość kapłanów,

c). W I piątek, na nabożeństwo I piątkowe do Serca Pana Jezusa,

6Z racji wakacji tradycją lat ubiegłych chorych nie nawiedza się z posługą sakramentalną z racji I Piątku.

7. W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby:

1). Jawin Przemysław, syn Marka i Wioletty Bugiel zamieszkały Podniebyle i Małgorzata Lorenc, córka Adama i Bożeny Kulpińskiej zamieszkała Moderówka, parafia Szebnie. Zapowiedź III.

2). Kosiek Marcin Przemysław syna Janusza i Marii Ewy Skrzęta, zamieszkały Kopytowa i Borek Angelika córka Mariusza i Moniki Karkula, zamieszkała Jedlicze. Zapowiedź II.

8. Bóg zapłać Panom za demontaż parkietu w prezbiterium w kościele, Parafianom za przenoszenie granitu do Kościoła i Panu za przywiezienie samochodem granitu na układaną posadzkę w prezbiterium. Bóg zapłać również Panom za układanie kamienia w kościele i wokół kościoła.

9. Dziś możliwość zyskania odpustu zupełnego tzw. Porcjonkuli i Adoracja Najświętszego Sakramentu.

10.Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej. W najbliższym tygodniu  proszę by o kościół i jego obejście zatroszczyli się….