21 – 27 VIII 2023 r. XX tydzień okresu zwykłego

- w poniedziałek, środę, piątek i sobotę, Msza św. o godz. 8.00,

- we wtorek i czwartek Msza św. o godz. 18.30 ,

2. Bóg zapłać wszystkim parafianom za zaangażowanie się i obecność na modlitwie, na Mszy św. podczas odpustu parafialnego ku czci św. Maksymiliana Marii Kolbego, Kołu Gospodyń Stanowiska, Podniebyle i Krzyżówki, Zespołowi Śpiewaczemu Jutrzenka, scholi, Pani Organistce, Panu kościelnemu, paniom za pomoc w kuchni, Panu fotografowi i wszystkim, którzy zaangażowali sie w organizacje duchową i materialną w kościele i wokół niego.

3. W czwartek spotkanie Rady Parafialnej po Mszy św.

4. W niedzielę "Święto Pieczonego ziemniaka, pieroga i chleba". Zapraszamy wszystkich parafian i nie tylko. W programie od 15.00 do 18.00 występ zespołów śpiewaczych, Zespół Indygo, kuchnia regionalna, możliwość zakupu całego pieczonego chleba, barszczu z uszkami, frytek i innych. Istnieje mozliwość zakupu fantów a dla dzieci będą bezpłatne atrakcje z funduszu antyalkoholowego dlatego że organizatorzy nie bedą handlować alkoholem. Zapraszamy parafian do pomocy i zaangażowania się od piątku a panie prosimy o upieczenie w miare mozliwości ciasta domowego.

5. Bóg zapłać za złożoną ofiarę na ołtarz anonimowemu darczyńcy spoza naszej parafii w kwocie ..............zł.

6. Zakończona została budowa ołtarza głównego – ściennego naszej świątyni. Całkowity koszt wyniósł.................... zł w tym są koszty projektu ołtarza i ambonki oraz ołtarza głównego a także oświetlenie które widzimy oraz to, które będzie jeszcze dokończone w najbliższym czasie. Jednocześnie dziękujemy panom elektrykom za dotychczasową nieodpłatną pracę przy oświetleniu ołtarza. Do powyższej kwoty należy dodać jeszcze koszt nowego tabernakulum w kwocie.............. zł.

7. W niedzielę różaniec prosi się by poprowadziła Róża Różańcowa św. Jana Pawła II P. Ruszel Kazimiery.

8. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynie grupie sprzątającej. W tym tygodniu o naszą świątynię i obejście wokół niej prosimy aby zatroszczyli się...

9. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.