31. VIII - 6. IX. 2020 R. 22 TYDZIEŃ ZWYKŁY.

1. W miesiącu wrześniu Msze św. w niedzielę o godz. 8.0010.00 i 11.30.

W dni powszednie o godz. 18.00poza sobotą, kiedy Msza św. o godz. 7.30 rano.

- w  czwartek św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

3. W najbliższą niedzielę Różaniec proszę by poprowadziła Róża Różańcowa pw. Królowej Wszystkich Świętych, Pani Dziadosz Barbary. Proszę o modlitwę w rodzinach choćby 10 - tkiem różańca  w intencji naszej Ojczyzny i parafii. Polecajmy młodzież naszej parafii przystępującej dziś do sakramentu bierzmowania która prosi o umocnienie Duchem Świętym i Jego darami i również młodzież, która tego sakramentu nie zdecydowała się przyjąć.

4. Zbliża się nowy rok szkolny, zachęćmy dzieci i młodzież, by skorzystała z sakramentu pokuty i rozpoczęła nowy czas pracy szkolnej z Jezusem eucharystycznym w sercu prosząc Go o błogosławieństwo na ten niepewny nadchodzący rok szkolny. Msza św. inaugurująca nowy rok szkolny dla dzieci, młodzieży,  pracowników szkoły, rodziców o godz. 8.00 we wtorek.

Ogłoszenia P. Dyr. SP w Kopytowej…

5.  Za tydzień po sumie zmiana tajemnic różańcowych, a taca na WSD Przemyśl.

6.W tym tygodniu pierwsza środa, czwartek, piątek i miesiąca.

Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św. a w czwartek i piątek godzinę przed Mszą św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00

W pierwszą  środę zapraszamy tradycyjnie czcicieli św. Józefa na nabożeństwo do tego wielkiego patrona, w I czwartek na nabożeństwo do św. Jana Pawła II i modlitwę o święte powołania kapłańskie i o świętość kapłanów, w I piątek, nabożeństwo I piątkowe do Serca Pana Jezusa, a w I sobotę Nabożeństwo Pierwszych sobót miesiąca o które prosiła Maryja by wynagradzać zniewagi Jej Niepokalanemu Sercu.

7Z racji I Piątku chorych nawiedza się z posługą sakramentalną od godziny około 12.15 a więc godzinę później niż przed wakacjami.

8. Bóg zapłać rodzicom i młodzieży bierzmowanej za przekazanie daru ołtarza na cel tabernakulum w kwocie 1050 zł.

9. Klasy I i V Sz. Podst. obowiązują nowe podręczniki i zeszyty ćwiczeń do religii. Uczniowie wszystkich klas zakupują je sami, gdyż szkoła nie może dokonywać zakupu podręczników do religii.

10. Bóg zapłać Panom za odczyszczenie i pomalowanie drzwi wejściowych do kościoła, a Paniom za troskę o obejście kościoła i kwiaty.

11. Prosimy, by w tym tygodniu zabrać wieńce z kościoła.

12. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej. W najbliższym tygodniu  proszę by o kościół i jego obejście zatroszczyli się….