7. - 13. IX. 2020 R. 23 TYDZIEŃ ZWYKŁY.

1. Msze św. w niedzielę o godz. 8.00, 10.00i 11.30.

W dni powszednie o godz. 18.00 poza sobotą, kiedy Msza św. o godz. 7.30 rano.

- we wtorek święto narodzenia Najświętszej Maryji Pannymodlimy siędziękując Panu Bogu za tegoroczne zbiory io błogosławieństwo dla pracy rolników.

3. W najbliższąniedzielę Różaniecproszę bypoprowadziła Róża Różańcowa pw. świętej Cecyli, Pani Katarzyny Buczyńskiej. Proszę o modlitwę w rodzinach choćby 10 - tkiem różańca  w intencji naszej Ojczyzny i parafii, szczególnie tych którzy odeszli od Boga, zaniedbują niedzielną Eucharystię, za chorych i cierpiących.

4.Dzisiejsza taca na WSD Przemyśl, a po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

5.  Ogłoszenie P. Sołtys z Podniebyla…

6. Bóg zapłać rodzicom i młodzieży bierzmowanej za przekazanie daru ołtarza na cel tabernakulum w kwocie 1050 zł a anonimowemu ofiarodawcy za przekazanie 1 tys. złotychrównież na ten cel.

7. Bóg zapłać wszystkim parafianom za zrozumienie i dar serca a dziesiętnikom za włożony trud. Zebrano w miesiącu sierpniu kwotę… Bardzo proszę dziesiętników o odebranie list na miesiąc wrzesień.

8. Koszt odczyszczenia i pomalowania drzwi wejściowych do kościoła, wyniósł 250 zł. Pracę Panowie wykonali gratis za co składamy im Bóg zapłać.

9. Bóg zapłać również parafianom za zakup i zasadzenie tui na placu kościelnym. Jest to również bezinteresowny dar naszych parafian zarówno zakup jak i zasadzenie krzewów.

10. W najbliższą niedzielębłogosławieństwo ziarna siewnegopo wszystkich Mszach świętych.

11.  Jutro w poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie Rady Parafialnej.

12. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej. W najbliższym tygodniu  proszę by o kościół i jego obejście zatroszczyli się….