25 IX – 1 X 2023 r. XXV tydzień okresu zwykłego

- codziennie od poniedziałku do piątku Msza św. o godz. 17. 30.

- w sobotę Msza św. o godz. 7.30,

- w najbliższą niedzielę 3 Msze św. o godz. 8.00, 9.30, 11.00,

2. Za tydzień składka na WSD.

3. W najbliższą niedzielę po sumie i nabożeństwie różańcowym zmiana tajemnic różańcowych.

4. 12 X 2023 roku odbędzie się ogólnopolska pielgrzymka szkół św. Jana Pawła II na Jasną Górę. Zachęcamy aby i uczniom naszej szkoły rodzice pozwolili i zachęcili do wzięcia w niej udziału i wspólnej modlitwie. Większość uczniów zapisała się z naszej szkoły a nawet ze szkoły średniej kilku ministrantów oraz kilkoro rodziców. Jest jeszcze kilka miejsc tak więc istnieje jeszcze możliwość zapisu rodziców, dziadków czy parafian do jutra do Mszy św. gdyż jutro musimy wysłać pełną listę pielgrzymów na Jasną Górę.

5. 14 października 2023 roku w sobotę będzie miała miejsce Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Margaretka do Sanktuarium Świętego Jana Pawła II oraz do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. Chętnych zapraszamy do wzięcia w niej udziału i zapisu w zakrystii.

6. W niedzielę rozpoczynamy miesiąc październik. Nabożeństwo październikowe po sumie.

7. Bóg zapłać grupie sprzątającej za troskę o naszą świątynie i wokół niej w tym także za wykoszenie trawy i obkoszenie obejścia obok plebanii za garażami i wokół płotu. W tym tygodniu o naszą świątynię i obejście wokół niej prosimy aby zatroszczyli się...

8. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.