23 – 29 X 2023 r. XXIX tydzień okresu zwykłego

- codziennie od poniedziałku do soboty Msza św. o godz. 17. 00 ,

- w najbliższą niedzielę 3 Msze św. o godz. 8.00, 9.30, 11.00,

2. Dziś Niedziela Misyjna. Rozpoczyna się Tydzien Misyjny. Taca na potrzeby misji.

3. Dziś również liczenie wiernych dominikantes i comunikantes. Prosimy o powolne wychodzenie z kościoła aby dokonać policzenia nas wszystkich.

4. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych by wypraszać opiekę Matki Bożej nad nami, naszymi dziećmi, naszymi rodzinami, Ojczyzną i Kościołem. Świat tak bardzo potrzebuje dziś modlitwy. Nabożeństwo Różańcowe w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00.

5. Odnowione zostały i wyzłocone dwa kielichy i dwie pateny których koszt wyniósł .......... zł.

6. W najbliższą niedzielę Różaniec po sumie różaniec męski który poprowadzą mężczyźni, ojcowie, mężowie ale na wspólną modlitwę różańcową zapraszamy wszystkich.

7. Bóg zapłać grupie sprzątającej za troskę o naszą świątynie i wokół niej. W tym tygodniu o naszą świątynię i obejście wokół niej prosimy aby zatroszczyli się...

8. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.