6 – 12 XI 2023 r. XXXI tydzień okresu zwykłego

- w poniedziałek o godz. 16. 00, od wtorku do piątku o godz. 17. 00,

- w sobotę w rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, Msza św. o godz. 8. 00 i 11. 00.    Po sumie tradycyjnie procesja pod obelisk i modlitwy w int. rodaków którzy oddali życie w obronie naszej Ojczyzny. Zapraszamy delegacje które chciały by złożyć hołd, znicz czy wiązankę pod obeliskiem aby dokonali zapisu w zakrystii.

- w najbliższą niedzielę 3 Msze św. o godz. 8.00, 9.30, 11.00.

1. Dziś składka na potrzeby archidiecezji.
  2. Podczas kwesty na cmentarzu 1 listopada zebrano ofiary w kwocie.........które będą przeznaczone na dalsze prace przy naszym cmentarzu.
  3. Bóg zapłać Pani z naszej kwiaciarni za ufundowanie żółtych chryzantem do naszej świątyni, Panu kościelnemu wraz z sąsiadem za regulację i dokręcenie rozkręcającego sie dzwonu na dzwonnicy kościelnej, Paniom za posadzenie kwiatów wzdłuż wjazdu do kościoła, Pani za ufundowanie i posadzenie kwiatków przy obelisku, OSP Kopytowa i Podniebyle za zadbanie o bezpieczeństwo       i kierowanie ruchem podczas procesji na cmentarz zarówno 1 jak i 2 listopada, dorosłym młodzieży szkolnej za kwestowanie na cmentarzu, Panu kościelnemu wraz z mamą, Panu organiście, scholii, ministrantom i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyłączyli się do uświetnienia powyższych uroczystości     a szczególnie wszystkim za modlitwy podczas Mszy św. i odpusty ofiarowane       za dusze w czyśćcu cierpiące.

5. Przypominamy, ze w listopadzie codziennie możemy zyskiwać odpusty za zmarłych. Warunki:

- nawiedzenie cmentarza,

- odmówienie na nim Ojcze nasz, Wierzę w Boga i dowolna modlitwa za zmarłych oraz za Ojca św.

6. Tak zwanymi Wypominkami będziemy modlić się za naszych zmarłych i dusze w czyśćcu cierpiące po każdej Mszy św. o godz. 17.00 w tygodniu. Również w każdą niedzielę po każdej Mszy św. modlitwa wypominkowa połączona z krótkim rozważaniem czytań mszalnych i Ewangelii.

7. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

8. Bóg zapłać za złozone ofiary w miesiącu październiku w kwocie.......... ...Dziesiętników prosimy     o odebranie list na miesiąc listopad.

9. Bóg zapłać parafianom za dbanie o porządek na cmentarzu zarówno przy grobach swoich najbliższych zmarłych jak i w częściach wspólnych.

10. W najbliższą niedzielę różaniec prosi się by poprowadziła Róża Różańcowa św. Siostry Faustyny P. Buczyńskiej Aleksandry.

11. Bóg zapłać grupie sprzątającej za troskę o naszą świątynie i wokół niej. W tym tygodniu o naszą świątynię i obejście wokół niej prosimy aby zatroszczyli się...

12. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.