23. – 29. XI. 2020 R. 34 TYDZIEŃ ZWYKŁY.

1. Msze św. w najbliższym tygodniu w naszej parafii odbywają się w następujących godzinach:

- Msze św. w niedzielę o godz. 8.00,9.00,10.00 (recytowane)i 11.30.

- Przez cały tydzień po Mszy św. o godz. 17.00 „Wypominki za naszych zmarłych”

we wtorek wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.

3.  Różaniec w najbliższą Niedzielę w intencji naszej Ojczyzny, Kościoła i parafii, prosi się by poprowadziła Róża pw. świętej siostry Faustyny Pani Buczyńskiej Aleksandry.

4. Codziennie od poniedziałku do soboty pół godz. przed Mszą św.Wystawienie N. S. i modlitwa o zgodę i pokój w naszej Ojczyźnie, o ustanie pandemii i zdrowie dla chorych i cierpiących, w intencji służb medycznych, mundurowych oraz wolontariuszy, oraz w intencji naszej parafii.

5. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnia niedziela roku liturgicznego. Za publiczne odmówienie Aktu Poświęcenia Rodzaju Ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu przed Wystawionym Najświętszym Sakramentem zyskujemy odpust zupełny pod zwykłymi warunkami dlatego po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu.

6. Za tydzień Pierwsza Niedziela Adwentu i nowego Roku Liturgicznego.

7.Jak co roku Caritas rozprowadza i zachęca do nabycia świec na stół wigilijny – „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Minimalna ofiara 6 zł za jedną świecę.

8. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej. W najbliższym tygodniu  proszę by o kościół i jego obejście zatroszczyli się….

10. Powyższe informacje możemy znaleźć również na internetowej stronie naszej parafii.