11. – 17. I. 2021 R. NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Msze św. w najbliższym tygodniu w naszej parafii odbywają się w następujących godzinach:

- przez cały tydzień o godz.17.00,

- w niedzielę 8.00, 9.00, 10.00 i 11.30.

2. Wszystkich czcicieli św. Józefa zapraszamy na środę na 16. 30 na nabożeństwo ku czci św. Józefa.

3. Różaniec w intencji naszej Ojczyzny, Kościoła i parafii, prosi się by w niedzielę  poprowadziła

Róża pw. św. Jana Pawła II P. Ruszel Kazimiery.

4. Wszystkim parafianom składam serdeczne Bóg zapłać za uczestnictwo w tegorocznej wizycie duszpasterskiej zwaną kolędą we wspólnych modlitwach za siebienawzajem i Mszach świętych ofiarowanych w waszej intencji prze zemnie, prosząc miłosiernego Boga o błogosławieństwo dla Was i opiekę Matki Najświętszej.

Gdyby istniała potrzeba indywidualnej wizyty duszpasterskiej i modlitwy w domu rodzinnym np. z racji poświęcenia nowego domu albo innych racji to istnieje taka możliwość.

Serdeczne Bóg zapłać za składane ofiary kolędowe.

5. Dziś niedziela Święto Chrztu Pańskiego – zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego choć kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego.

6. W zakrystii można odebrać listy na 2021 rok.

7.W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby:

Wiater Grzegorz Jan, syn Zdzisława i Alfredy, zam. Kopytowa 73 i Kwiatkowska Ewa, córka Bogusława i Teresy zam. Kopytowa 73. Zapowiedź I.

8. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej. W najbliższym tygodniu  proszę by o kościół i jego obejście zatroszczyli się….

9. Powyższe informacje możemy znaleźć również na internetowej stronie naszej parafii