8  - 14 IV 2024 r. niedz. miłosiedzia bożego. II tydzień wielkanocy.

- od poniedziałku do soboty o o godz. 18. 00 (godzinę później) z wyjątkiem piątku.

- w piątek, 12 IV, ze względu na Sakrament bierzmowania w Zręcinie Msza św. o godz. 16. 00.

- za tydzień w Niedzielę o godz. 8. 00, 9. 30 i 11. 00.

2. Dziś Święto Miłosierdzia Bożego. Dziś rozpoczyna się również Tydzień Miłosierdzia. Zachęca             się do jak najczęstszego odmawiania Koronki do Miłosierdzia Bożego gdyż modląc się na niej przez cały rok       w kościele lub w kaplicy w której przechowywany jest Najświętszy Sakrament można zyskać odpust zupełny.

Warunki odpustu: wyzbycie się pragnienia i przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, spowiedź, Komunia św. i modlitwa w intencji i w intencjach Ojca św. np. Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Wierze w Boga,  Chwała Ojcu… Chorzy mogą zyskać ten odpust poza kościołem.

3. W poniedziałek (przeniesiona z Wielkiego Poniedziałku) Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia od chwili poczęcia az do naturalnej śmierci.

4. Młodzież przyjmująca sakrament bierzmowania w Zręcinie zapraszana jest na środę na Mszę św. do Zręcina

o godz. 18. 00. Obecność obowiązkowa. Sakrament zaś bierzmowania młodzież naszej parafii przyjmie         w kościele w Zręcinie w najbliższy piątek na Mszy św. o godz. 17. 00. Spowiedź dla młodzieży, rodziców, rodziny i świadków codziennie pół godziny przed Msza św.

5. Dziś ofiary do puszek na potrzeby Caritas.

6. Dzieci pierwszokomunijne wraz ze swymi rodzicami zapraszamy na Mszę św. i spotkanie w sprawie                I Komunii św. w najbliższy czwartek.

7. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

8. Za tydzień w niedzielę prosimy o poprowadzenie różańca Różę Różańcową pw. św. Jana Pawła II P. Ruszel Kazimiery.

9. Bóg zapłać grupie sprzątającej za troskę o świątynie i wokół niej. W tym tygodniu  o naszą świątynię         i obejście wokół niej prosimy aby zatroszczyli się...

10. Powyższe informacje znajdziemy również na internetowej stronie naszej parafii.