Parafia Kopytowa

pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbe i Matki Bożej Różańcowej

Parafia Kopytowa Ogłoszenia

10. – 16. V. 2021 R. VI TYDZIEŃ WIELKANOCY.

 

            1. Msze św. w najbliższym tygodniu w naszej parafii odbywają się w następujących godzinach:

- w niedzielę o godz.8.00, 9.30, i 11.00, przez cały tydzień o godz.17.00, a po niej majówka z Litanią Loretańską do Maryji, na którą zapraszamy wszystkich dorosłych, młodzież i dzieci, by prosić o wstawiennictwo za nas Maryję u Boga w tych trudnych czasach „prób skłócenia” nas z  Bogiem i ludźmi.

 

            2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje (Dni Krzyżowe). Modlimy się szczególnie błagając dobrego Boga przez wstawiennictwo Matki Najświętszej o urodzaje, błogosławieństwo w pracy na roli i odpowiednia pogodę.

                       

            3. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

 

            4. W niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

 

            5. W najbliższą niedzielę prosi się by różaniec poprowadziła Róża pw. Wszystkich Świętych P. Barbary Dziadosz.

            

            6. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i obejście wokół niej Rodzicom Dzieci przeżywających  swoją pierwszą rocznicę Pierwszej Komunii św. W najbliższym tygodniu proszę by o kościół i jego obejście zatroszczyli się …

 

            7. Z Bożą pomocą zakończone zostały prace przy skarpie i parkingu kościoła. Bóg zapłać Panu Staroście i powiatowi. Z parkingu przy skarpie można już bezpiecznie korzystać. Na posesji parafii również wynikła potrzeba podjęcia pewnych prac np usunięcia stalowego ogrodzenia (które groziło zawaleniem się na parking i nową inwestycję), wraz z betonami od strony wjazdu do kościoła, usunięcie przęseł ogrodzeniowych, praca koparki i samochodu ciężarowego, niwelacja terenu. Część prac wykonali parafianie np. rodzice dzieci komunijnych ale całkowity koszt po stronie parafii wyniósł 3500 zł. Bóg zapłać wszystkim za trud. Niech Pan Bóg za wszelkie dobro wszystkim wynagrodzi.

 

            8. Za tydzień składka na potrzeby archidiecezji – na parafie potrzebujące pomocy.

 

            9. Zawiadamia się mieszkańców Kopytowej, że II rata podatku będzie zbierana w następujących terminach: 15 maja (tj. sobota) od godz. 10.00 do 14.30 w Sali Domu Ludowego i od godz. 15.00 do 16.30 w Sali Kółka Rolniczego na Stanowiskach też w tym samym dniu tj. sobota 15 maja.

 

            10. Powyższe informacje możemy znaleźć również na internetowej stronie naszej parafii.

 

            11. Intencje Mszalne:

 

 

 

 

 

 

Msze Święte w niedziele i święta:

8:00

11:00

16:00

W dni powszednie:

17:00 (Jesień - Zima)

18:00 (Wiosna - Lato)

Kancelaria Parafialna:

Czynna we wtorki i czwartki godzinę przed mszą świętą.

W ważnych sprawach indywidualnie.